DVI

Субота, 21.07.2018, 21.56.54
Головна » 2018 » Липень » 12 » Netflix впровадив функцію Smart Downloads, яка автоматично видаляє переглянуті і завантажує свіжі епізоди серіалів
12.00.00
Netflix впровадив функцію Smart Downloads, яка автоматично видаляє переглянуті і завантажує свіжі епізоди серіалів
      Стрімінговий сервіс Netflix запустив функцію Smart Downloads, яка дозволить автоматично завантажувати свіжі серії серіалів на смартфонах і планшетах під управлінням Android. Аналогічна можливість на iPhone і iPad з'явиться до кінця поточного року.

Після поновлення мобільного додатка Netflix функція Smart Downloads буде включена за замовчуванням, так що якщо ви не довіряєте автоматичним алгоритмам або користуєтеся власним рецептом поновлення завантаженого контенту, то зверніться в настройки і відключіть її.

Для інших користувачів сервісу буде працювати наступний режим. Як тільки поточна серія буде переглянута до кінця і мобільний пристрій потрапить в зону дії Wi-Fi (дорогий мобільний трафік використовуватися не буде), додаток автоматично видалить її і завантажить на її місце наступний за списком епізод. Таким чином додаток буде економити місце на смартфоні / планшеті.

При цьому, якщо ви вручну завантажте не один, а відразу три перші серії сезону, то після перегляду епізоду №1 функція Smart Downloads зітре його з пам'яті і завантажить на його місце епізод №4. Таким чином у вас під рукою завжди буде три свіжі серії, що особливо важливо для коротких 20-хвилинних серій.

Відзначимо, що раніше додаток Netflix видавав помилку, якщо користувач намагався завантажити занадто багато серій одночасно, тепер же за допомогою нової функції такої ситуації вдасться уникнути.

Нагадаємо, що можливість завантаження контенту для оффлайн-перегляду Netflix відкрив в 2016 році. А недавно Netflix запустив в Україні та Європі новий тарифний план Ultra вартістю від 14,99 євро.

Джерело: The Verge
Переглядів: 22 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: