DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.15.37
Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Netflix оголосив повний акторський склад серіалу Witcher / «Відьмак»
14.00.20
Netflix оголосив повний акторський склад серіалу Witcher / «Відьмак»
      Після затвердження Генрі Кавілла на роль Геральта з Рівії в майбутньому серіалі «Відьмак», сервіс Netflix остаточно визначився з виконавцями головних ролей.

У підсумку, Фрейя Аллан (Freya Allan) зіграє Ціріллу, а Аня Чалотра (Anya Chalotra) - Єнніфер. Першу актрису можна було побачити в короткометражці Bluebird, а в даний момент вона знімається в серіалі The War of the Worlds. Друга виконавиця також відзначилася в серіалах Wanderlust і ABC Murders. Очевидно, що обох дівчат вибрали не через видатний послужний список, а завдяки зовнішній схожості з героїнями майбутнього серіалу.

Після того, як виконавиць ролей Цірілли і Йенніфер підтвердили в одному з інтерв'ю, Netflix повністю розкрив акторський склад майбутнього серіалу. В результаті Джоді Мей (Jodhi May) зіграє Каланте, Королеву Цинтра, Бьорн Хлинур Харальдссон (Björn Hlynur Haraldsson) - її чоловіка Ейста Турсеаха, Адам Леви (Adam Levy) - друїда Мишовура, Міллі Брейді (Millie Brady) - принцесу Ренфри. Ректора академії Аретуза зіграє Міанна Берінг (MyAnna Buring), чародійок Фрінгілью і Сабрину - Мімі Ндіуені (Mimi Ndiweni) і Теріков Вілсон-Рід (Therica Wilson-Read) відповідно.
Зліва направо: Генрі Кавілл, Аня Чалотра, Фрейя Аллан, Джоді Мей, Мімі Ндіуені, Теріков Вілсон-Рід, Міллі Брейді, Адам Леви, Бьорн Хлинур Харальдссон, Міанна Берінг

Нагадаємо, що раніше Netflix оголосив режисерський склад серіалу Witcher / «Відьмак», перший сезон якого складатиметься з восьми серій. Чотири серії, включаючи першу, зніме Алік Сахаров («Гра престолів», «Картковий будиночок»), по дві що залишилися дістануться Алексу Гарсії Лопез («Каратель», «Шибайголова») і Шарлотті Брандстрем («Стріла», «Захоплені»).

Після завершення підбору акторського складу зйомки серіалу повинні початися найближчим часом. Терміни виходу серіалу Witcher / «Відьмак» поки не озвучуються, прем'єра очікується в 2019 році.

Джерело: Polygon
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: