DVI

Субота, 21.04.2018, 12.27.11
Головна » 2016 » Вересень » 19 » Нейронну мережу навчили розпізнавати розмитя на зображеннях об'єкти і текст
16.30.27
Нейронну мережу навчили розпізнавати розмитя на зображеннях об'єкти і текст

      Довгий час «замилювання» і пікселізація частини зображення, що містить приватну інформацію, реєстраційні дані особи, дуже добре допомагали зберегти в таємниці те, що необхідно. Але тепер, схоже, цей спосіб маскування не можна вважати досить надійним. Справа в тому, що дослідники з Техаського університету розробили систему машинного навчання, яка може з високою точністю ідентифікувати замурзані обличчя і текст. Фахівці, навчили нову систему, розповіли, що це було не так вже й складно зробити.

Людина, дивлячись на розмиту картинку або її частина, не може пізнати те що на ній зображено, а ось нейронна мережа цілком дуже навіть може і робить це чудово. Вона здатна досить добре розпізнавати текст і зображення, розмазані із застосуванням різних методів. Нейронну мережу навчили «бачити» крізь пікселі і навіть впізнавати, що намагається приховати сервіс YouTube своїм інструментом розмиття. Поки система машинного навчання не вміє «розмилювати» картинку, але цілком може ідентифікувати об'єкт на зображенні, зіставивши його з оригіналом.

Дослідники взяли відкриту програмну платформу машинного навчання Torch, алгоритми розпізнавання облич і тексту, з'єднали все і приступили до навчання нейронної мережі. Точність розпізнавання склала від 80-90% у випадку з обробленими зображеннями на YouTube і 50-75% при аналізі ретельно запіксельованих за допомогою фоторедакторів картинками. Найгірше нейронна мережа впоралася з картинками, обробленими за допомогою інструменту шифрування P3 (Privacy-Preserving Photo Sharing) - тут точність склала всього близько 17%.

Джерело: hi-news
Переглядів: 128 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: