09.30.42
Неймовірні історії послань в пляшках
Невероятние історії послань в бутилках
        Ті, хто читає пригодницькі книги, часто стикаються з історіями послань в пляшках. Автори придумують сюжети як дуже вже фантастичні, так і цілком реалістичні. Але, як водиться, реальність зазвичай дасть фору будь фантастиці. У продовженні пропоную прочитати кілька історій про повідомлення в пляшках.

Так, саме ті повідомлення, написані на папірці і вкладені в пляшку, яку кидають в море. Не повірите, деякі повідомлення таки доходять до адресата. Правда, іноді це трапляється через багато років.

Повідомлення з Канади потрапило до Хорватії через 28 років

Повідомлення в пляшці прибило до узбережжя Хорватії приблизно 28 років після того, як пляшка з повідомленням вирушила в плавання. Знайшли пляшку любителі серфінгу, які вирішили прибрати узбережжі.

Випадково вони виявили пляшку з вкладеною запискою. Само собою, записку витягли з пляшки, і виявилося, що вона практично не пошкоджена. У записці говорилося наступне: "Мері, ти дійсно прекрасна людина. Я сподіваюся, ми зможемо спілкуватися. Я говорив, що я напишу. Твій друг назавжди, Джонатон" Nova Scotia '85 '".

Виходить, пляшка подорожувала по Атлантичному океану, через Гібралтар, по Середземному морю і потім потрапила в Адріатичне море, що омиває узбережжі Dalmatian. Це близько 8 тисяч кілометрів.

Записка в пляшці провела в морі 97 років

Цей випадок навіть був занесений до Книги рекордів Гіннеса. Записка в пляшці була знайдена після того, як вона подорожувала по морю протягом 97 років. При цьому записка збереглася в читабельному вигляді. Знайдена вона була шотландським любителем водних видів спорту.

 У записці, правда, немає нічого примітного. Її кинув у море капітан Браун, який пообіцяв 6 пенсів тому хто найде пляшку. Ну, нагороду платити вже нікому, капітана Брауна давно немає в живих. А шкода. 

На записку в пляшці відповіли 24 роки по тому

Приблизно чверть століття пройшла з тих пір, як німецький хлопчик відправив у плавання пляшку з запискою. Хлопчик кинув записку з корабля, плаваючи в Балтійському морі. Знайшов записку 13-річний підліток з Росії, Данило Коротких, який прогулювався по берегу з батьками, і зауважив дуже незвичайну пляшку.

Він відкрив пляшку, і побачив там записку, в якій говорилося наступне: "Мене звуть Френк, мені п'ять років. Мій батько і я подорожуємо на кораблі до Данії. Якщо ви знайшли цей лист, будь ласка, напишіть мені, а я напишу вам ". Дата записки - 1987 рік.

 Зараз того німецького хлопчику вже 29 років. Його батьки досі живуть за тоюже адресою, так що відповідь російської підлітка прийшов цілком за адресою. Не так давно росіянин і німець поспілкувалися в скайпі. 

Пляшка з запискою повернулася до сім'ї відправника 76 років потому

І таке буває. Пляшка з запискою подорожувала по морях /океанам 76 років, і повернулася туди, звідки її відправили. Пляшка була знайдена в листопаді 2012 року. У записці значилася прохання повернути послання відправникові, само собою, була зазначена і дата відправлення послання. Виявилося, що відправив пляшку Герберт Ернест Хіллбрік 17 березня 1936.

Виявилося, що цей чоловік помер у 40-х роках минулого століття, але онук Герберта живий, і проживає в Австралії. Варто відзначити, що пляшку кинули у воду, коли Герберт Ернест Хіллбрік відпочивав на круїзному кораблі. Загалом, шлях, пророблений пляшкою, далеко не близький, але записку все ж отримала родина людину, яка її, записку, відправив.

Записка в пляшці врятувала моряків від піратів

Незважаючи на термін "пірат", мова йде не про давні часи, а про 2011 рік. Тоді моряки британського судна потрапили у полон до піратів, які вимагали викуп. Моряки викинули за борт пляшку з запискою, яку змогли знайти сили НАТО, що відправили команду на виручку морякам. Операція захоплення пройшла успішно, ніхто не постраждав.

На повідомлення в пляшці відповіли через 30 років, але у Facebook

Олівер Вандеваллє, який відправив повідомлення в пляшці 30 років тому, все ж отримав відповідь, але не в пляшці, а в Facebook. Варто відзначити, що відправив пляшку Олівер, будучи підлітком. Йому було 14 років, коли він прогулювався з батьками по узбережжю, і комусь прийшла в голову ідея відправити послання по морю.

Через 30 років підданий Бельгії отримав це послання, і спробував знайти відправника по імені і прізвища в Мережі. Пошуки увінчалися успіхом, і відправник пляшки був знайдений. Найцікавіше, що відправник забув уже й думати про пляшку, і першою реакцією його, на звернення до Facebook, було здивування. Але через кілька хвилин він згадав, що дійсно відправляв пляшку багато років тому.

Само собою, і одержувач записки, і відправник зраділи такому збігу обставин.

Зараз у колишнього підлітка, що відправив послання, вже є син, який сподівається піти по стопах батька, і відправити таке ж послання. Бути може, через багато років, і йому хтось напише в Facebook. Звичайно, якщо ця соціальна мережа буде ще існувати.

Дві жінки стали друзями по листуванню після виявлення пляшки

Так, ще одна цікава історія, коли дві жінки стали близькими подругами (хоча і за листуванням). 40 років тому одна з них знайшла записку в пляшці, яку відправила інша дівчина. Тепер обом подругам вже по 48 років, але їх дружба міцна, як ніколи.

Переглядів: 540 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close