DVI

Середовище, 19.06.2019, 06.12.11
Головна » 2013 » Січень » 16 » Наука: визначаємо колір очей за ДНК
16.00.06
Наука: визначаємо колір очей за ДНК
Наука: визначаємо колір очей по ДНК

У цьому випуску читайте:

  • Колеса майбутнього;
  • Робот-дитина;
  • Колір очей визначається по ДНК.

А тепер детальніше про кожен.

Футуристичні шини від Hankook Tire

Компанія Hankook Tire представила на одній з відомих автомобільних виставок футуристичні колеса, здатні впоратися з дуже складними дорожніми умовами. Було представлено всього три типи шин, кожна з яких прредназначена для вирішення певного кола проблем. Так, перший тип дозволяє змінювати площу зчеплення шин з асфальтом. Це властивість шин можна використовувати для гонок, а також для умов ожеледиці.

Другий тип призначений для їзди по дуже пересіченій місцевості, і третій - по бездоріжжю в прямому сенсі цього слова.

Дитина-робот

З мімікою у роботів давно вже проблеми. І ніяк ці проблеми не удавалоь вирішити. Але, схоже, інженерам з Каліфорнійського університету вдалося вирішити дану проблему. Команда розробників створила робота міміка якого не відрізна від міміки звичайної дитини. Якщо робота зменшити, та покрити "шкірою" повністю - дитина, та й тільки.

Колір очей можна визначити за ДНК

Команда генетиків, за участю науковців з Польщі та Голландії, навчилися визначати колір очей людини по ДНК. Перевірка цього методу проводилася по ДНК як недавно померлих людей, так і по ДНК людей далекого минулого. Перевірка по сучасним людям показала надійність методу, так що цієї технології цілком можна довіряти.

Переглядів: 284 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: