12.42.26
Наука: Космічний зонд IRIS
Наука: Космічний зонд IRIS
  • Зонд IRIS буде запущений для вивчення Сонця;
  •  Особливе покриття захищає від будь-якого типу рідин; 
  • У США створюють підводні сховища;

Зонд IRIS і вивчення Сонця

Вчені не відмовляються від ідеї вивчення навколоземного і навколо сонячного простору. Спеціально для вивчення хромосфери Сонця був створений і зібраний зонд IRIS, який запустять вже в квітні цього року. Хромосфера представляє для вчених вельми цікаву область, де відбуваються не до кінця вивчені процеси. 

Особливе покриття захищає від будь-якого типу рідин

В Мічиганському університеті розробили особливий тип покриття, яке не змочується жодним з відомих типів рідин. Це стосується і води, і спирту, і кислоти, і масла, і розчинника і всіх інших речей. Якщо не вірите - перевірте, відео нижче демонструє нам особливості цього покриття.

Глибоководні сховища для ВМС США

Цікава ідея з'явилася у Міністерства оборони США. Військові вчені зараз працюють над проектом, який присвячений створенню глибоководних сховищ, які спливають за запитом. У них, за задумом, повинна зберігатися техніка, запчастини або витратні матеріали. Знаходитися ці сховища будуть дуже глибоко під водою - на такій глибині ні підводного човна, ні, тим більше, аквалангісти, не плавають. Глибини в 4 кілометри, на думку вчених, саме вистачить для зберігання всього необхідного.

Переглядів: 318 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close