DVI

Понеділок, 17.06.2019, 02.25.34
Головна » 2013 » Січень » 30 » Наука: китайці анонсували власну "нобелівку"
16.08.42
Наука: китайці анонсували власну "нобелівку"
Наука: китайці анонсували власну

У цьому випуску читайте:

  • Китайський мільярдер оголосив про створення власної наукової премії;
  • Іран запустив у космос мавпу;
  •  Вчені США пробурили до озера під кригою; 

Китайський аналог Нобелівської премії

Мільярдер по імені Семуель Інь анонсував плани по створенню власної наукової премії, яка отримала назву "Тан". Ця премія вручатиметься вченим, вчинила будь відкриття раз на два роки. При цьому лауреатом премії може стати громадянин будь-якої країни, а не тільки Китаю. Варто також згадати і про розмір премії. Грошова винагорода премії "Тан" більше, ніж сума, одержувана лауреатами Нобелівської премії.

Всього вручатимуться нагороди за чотирма категоріями: біомедицина, сталий розвиток, синолог (вивчення Китаю), плюс юриспруденція.

Іран відправив у космос мавпу

Іранські вчені теж відзначилися. Вони відправили в космос мавпу, що автоматично ставить Іран в ряд космічних держав. Раніше іранці вже відправляли в космос різного роду живі організми, але тепер на орбіту Землі була відправлена ​​мавпа. За повідомленням іранців, апарат благополучно приземлився. Правда, як почуває себе мавпи, поки що неясно.

До 2021 року Іран планує відправити в космос людину.

 Американці отримали доступ до підльодного озера 

 Американські вчені змогли дістатися до озера яке знаходиться під товщею криги Уілланс. Вони пробурили товстий льодової покрив, товщина якого склала близько 800 метрів. Як тільки лід був пробурений, вчені стали здійснювати свій план вивчення цього озера. Вже через кілька днів в свердловину будуть опущені наукові прилади і все необхідне для проведення досліджень обладнання.

Переглядів: 260 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: