21.14.45
Наука: ідентифікуємо школярів у соціальних мережах
 Наука : ідентифікуємо школярів у соціальних мережах
У цьому випуску читайте :
  • Вчені навчилися розпізнавати школярів в соцмережах ;
  • Економічні медузи ;
  • Під льодом Антарктиди тече тала вода.

Школярі та соцмережі 

Соціологи змогли виявити найбільш часто вживані школярами в соціальних мережах слова. Загалом-то, ці слова більшість з нас знає, однак, вчені пішли далі, і склали більш-менш ємний пул слів, за якими можна практично безпомилково визначити вік людини. 

Так, було проаналізовано багато даних, генерованих 136 тисячами користувачів ( ці користувачі добровільно погодилися на участь в дослідженнях ). Крім того, бралися дані тільки тих учасників експерименту, хто написав близько 1000 і більше слів в рядок статусу, звідки вчені і брали дані.

Економічний спосіб руху медуз

Виявляється, спосіб руху медуз є найбільш економічним - так порахували дослідники з об'єднаної групи вчених Великобританії з США. За даними вчених, медузи рухаються на досить великі відстані з мінімальними витратами енергії. При русі медузи покругу неї утворюються водяні вихори, які й штовхають медузу вперед.

У результаті медуза отримує невеликий імпульс, що дозволяє тварині рухатися, навіть тоді, коли медуза не скорочує м'язи.

Талі води під Антарктидою

Вчені- геологи з Великобританії днями опублікували інформацію про те, що в Антарктиді є тунелі під льодом, по яких течуть талі води. При цьому висота каналів часом досягає 250 метрів, а довжина становить сто і більше кілометрів.

Само собою, такі канали виявили за допомогою радарного сканування, а не буріння - таким способом визначити наявність тунелів було б неможливо.

 Фахівці навіть порівняли поточні під покровом льоду води з річками, які самостійно прокладають собі русла.

Переглядів: 305 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close