DVI

Субота, 21.04.2018, 07.06.17
Головна » 2016 » Листопад » 5 » National Geographic і Леонардо Ді Капріо представили фільм про небезпеку глобального потепління
16.47.06
National Geographic і Леонардо Ді Капріо представили фільм про небезпеку глобального потепління

      На початку цього року Леонардо Ді Капріо вперше став лауреатом премії «Оскар» в номінації кращий актор за роль у фільмі «виживший». У своїй промові на церемонії вручення нагороди крім традиційних подяк він також підняв проблему глобального потепління. І ці слова відображали його реальну стурбованість екологічними проблемами планети.

Днями на YouTube-каналі National Geographic з'явився документальний фільм Леонардо Ді Капріо «Перед повінню» (інший варіант перекладу - «Врятувати планету», оригінальна назва - Before the Flood).
Картина присвячена екологічній небезпеці, в якій зараз знаходиться наша планета, і загрозу глобального потепління. В основу фільму ліг матеріал, зібраний Ді Капріо під час трирічної подорожі по різних країнах, які він відвідав в якості посла миру ООН.

У фільмі представлені кадри вирубки лісів, промислового видобутку корисних копалин, стану повітря у великих китайських містах. У проміжку між ними Ді Капріо спілкується з політиками, вченими і екологічними активістами, щоб вивчити вплив кліматичних змін на Землю. Серед інших, інтерв'ю Лео дали Папа Римський Франциск, чинний президент США Барак Обама, винахідник і підприємець Елон Маск.

Мета фільму - привернути увагу людей в усьому світі до актуальних екологічних проблем і показати, що багато видів людської діяльності згубно позначаються на планеті. За перші кілька днів фільм «Перед повінню» зібрав вже понад 8 млн переглядів на YouTube.

Слід додати, що людство не сидить, склавши руки, в очікуванні екологічної катастрофи. 4 листопада, вступило в силу Паризька кліматична угода. Цьому передувала ратифікація документа 55 країнами, на які припадає не менше 55% світового обсягу парникових газів.

Глобальна угода, спрямована на боротьбу з глобальним потеплінням, було прийнято в грудні 2015 року в Парижі. 195 країн-учасниць цієї угоди зобов'язалися скоротити викиди, щоб спільно не допустити потепління клімату більш ніж на 2 градуси за Цельсієм до кінця століття в порівнянні з рівнем доіндустріальної епохи. В ідеалі зростання температури в середньому не повинен перевищувати 1,5 градуса Цельсія. У той же час кожна з країн повинна самостійно визначати свою політику по скороченню викидів вуглекислого газу.

Джерело: «Сегодня», DW
Переглядів: 241 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: