DVI

Субота, 21.07.2018, 22.00.32
Головна » 2018 » Липень » 11 » NASA опублікувала відео з падіннями астронавтів на Місяці і пояснила причини втрати рівноваги
08.09.21
NASA опублікувала відео з падіннями астронавтів на Місяці і пояснила причини втрати рівноваги
      Раніше можна було побачити відео, як астронавти переміщаються по поверхні Місяця стрибками. Однак рухатися в умовах низької гравітації не так просто, як може здатися на перший погляд. Космічне агентство NASA опублікувало ролик з підбіркою не настільки вдалих спроб переміщення по місяцю, які закінчуються падіннями або втратою рівноваги.

NASA підготувала докладний звіт по кожному випадку, коли астронавти втрачали точку опори. І кожним таким випадком є ​​цілком логічне наукове пояснення. Місія Apollo 15 займалася вивченням швидкості метаболізму астронавтів при переміщенні по різних ділянках місячної поверхні: в гору, під гору і по горизонтальній поверхні. Учасники місії Apollo 16 повинні були оцінити відмінності в спритності і здатності пересуватися на Землі і на Місяці, щоб краще зрозуміти як саму місячну гравітацію, так і на її вплив на переміщення по поверхні Місяця.

Однією з причин недолугості є той факт, що, незважаючи на зменшення ваги (сила, з якою тіло діє на горизонтальну опору або вертикальний підвіс) на Місяці, маса (міра інертності тіла) залишається незмінною. Тому інерція, яка є опором тіла змін руху і пов'язана з масою, а не з вагою, також залишається незмінною. Таким чином, астронавт, що переміщається по місячній поверхні, робить при інших умовах, що і призводить до підстрибування і деяких казусів. Дослідники NASA постаралися докладно описати ці падіння.

У разі падіння члена екіпажу Apollo 15, астронавт втратив рівновагу, його нога почала ковзати і втратила зчеплення з поверхнею. Намагаючись відновити рівновагу, він лише прискорив свій рух вперед, а потім впав на обидві руки.

Члени екіпажу Apollo 16 неодноразово падали, намагаючись підняти різні предмети з поверхні. В процесі підняття предметів вони втрачали рівновагу або ж стикалися з проблемою слабкого зчеплення з пухким місячним грунтом.

Джерело: sciencealert
Переглядів: 22 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: