DVI

Понеділок, 17.06.2019, 02.44.19
Головна » 2013 » Січень » 9 » Найстаріші архітектурні творіння людини
12.43.10
Найстаріші архітектурні творіння людини
Самие старі архітектурні творіння человека

                Людей часто цікавлять спадщина минулого, а особливо - архітектурні творіння наших предків. Що ж можна вважати найстарішим архітектурним творінням, що зберігся до наших днів? Це, як можна здогадатися, піраміда з Єгипту. Ось тільки це зовсім не піраміда Хеопса. 


Насправді, найбільш древньої з повністю збережених пірамід, і, за сумісництвом, найстаріших архітектурних творінь, є піраміда Джосера . До речі, пам'ятаєте фільм "Мумія"? Цю мумію звали Імхотеп, наскільки я пам'ятаю. Так от, саме Імхотеп побудував піраміду фараона Джосера, створивши йому притулок для загробного життя. Імхотеп збудував піраміду в 2650 до нашої ери, і ця піраміда послужила усипальницею не тільки для Джосера, але і для всієї його родини.


Висота піраміди становила 62 метри, при цьому розмір основи - 121 * 109 метри.Є ще й піраміда Снофру , яка може вважатися другим за рахунком збереженим архітектурним творінням, другим за віком. Ця піраміда послужила усипальницею для фараона Снофру. Вона молодша піраміди Джосера всього на 50 років, але вище її вже майже в два рази. Її висота - 118 метрів, а розмір основи - 146 * 146 метра.

Переглядів: 281 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: