DVI

Середовище, 19.06.2019, 06.02.20
Головна » 2013 » Січень » 30 » Найприємніші для людини звуки
16.04.19
Найприємніші для людини звуки
Самие приємні для людини звуки

                   Всі ми знаємо приказку про те, що "Вічно можна дивитися на три речі: як горить вогонь, як тече вода, і як працює інша людина". Звичайно, це жарт, але про вогонь і воду правда. Виявляється, є і звуки, які людина може слухати і отримувати задоволення дуже довго. 


 Тут не мається на увазі музика, а мова йде про прості звуки, які, тим не менш, досить приємні для практично всіх без винятку людей. 

Психологи зробили ось такий ось топ-4 найбільш приємних звуків:

Спів птахів . Мелодійне пересвистування або трелі, що видаються різними птахами, вельми благотворно діють на здоров'я людини, а не тільки викликають почуття задоволення. Вчені навіть рекомендують прослуховувати аудіозапис співу птахів для того, щоб швидко зняти втому і депресію. 

Дзюрчання води . Ще один набір звуків, які людина сприймає дуже і дуже позитивно. Загалом-то, в цей ряд входить не тільки дзюрчання струмочка, але і шум хвиль, стукіт крапель дощу, звук падаючих мас води водоспаду або той же дзюрчання струмка. А якщо в цей час ще й дивитися на протікаючий струмочок, або водоспад, задоволення буде повним, це вже точно.

Потріскування багаття . Може бути, прихильниками походів і посиденьок на лісовій галявині є і не всі. Але ось звук, видаваний дровами /хмизом в багатті, подобається практично всім. Як і у випадку поточної води, задоволення збільшиться, якщо ще й дивитися на вогонь. Не обов'язково в поході - адже можна і каміном обзавестися. Звичайно, якщо у вас приватний будинок, так.

Хрускіт снігу . Виявляється, хрускіт снігу також подобається людям, принаймні, більшості. Психологи вважають, що похрускування снігу дозволяє людині відчути себе добре, плюс як би розслабитися. Ну, якщо ви поспішаєте на нараду, то навряд чи вам до хрускоту снігу. А ось прогулянка по морозу, супроводжувана хрускотом снігу, здатна принести масу задоволення.

Загалом, список можна ще й доповнювати, але ці чотири типи звуків - те, що подобається всім. Хотілося б дізнатися, які ще звуки подобаються нашим читачам. Поділіться в коментарях?

Переглядів: 442 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: