22.19.50
Найпоширеніші медичні помилки у фільмах
Самые распространенные медицинские ошибки в фильмах

         Чи не в кожному вітчизняному або закордонному фільмі ми бачимо лікарів, які виконують будь-яку роботу. Крім того, частенько показують і звичайних людей, які використовують навички першої допомоги для полегшення долі постраждалих. Виявляється, у фільмах дуже часто показують медичні помилки, дії більшості героїв просто неправильні з медичної точки зору.


Накладання джгута

Самые распространенные медицинские ошибки в фильмах


Як тільки у когось у фільмі ми бачимо ранку, трохи більшу, ніж подряпина, на неї зазвичай відразу вирішують накласти джгут для запобігання втрати крові. Але в даний час в більшості країн подібна практика припинена - накладення джгута просто небезпечно в більшості випадків, оскільки кінцівку позбавляється притоку крові, і в ній починають накопичуватися токсини.

Пальці / кінцівки в льоді

Самые распространенные медицинские ошибки в фильмах


Дуже часто показують також, як лікарі або звичайні люди - герої фільму кладуть пальці або ж всю кінцівку, втрачену постраждалим, в лід, і везуть все це у віддалену лікарню. Насправді, лід не можна використовувати в таких випадках (принаймні, класти тканини, які планується використовувати, не можна). Чому? Тому що все це дуже швидко замерзає, а заморозка завдає непоправної шкоди клітинній структурі.

Пологи


Знову-таки, у фільмах дуже часто показують, як породіллі страждають, або показують невдалий результат пологів. Насправді, в наш час народження дитини не такий вже й складний або небезпечний процес. У розвинених країнах, які зазвичай ми і бачимо в кіно, за статистикою більше 95% пологів закінчуються нормально, без ускладнень. У фільмах ж чи не кожне народження дитини проходить з проблемами.

Констатація смерті

Самые распространенные медицинские ошибки в фильмах


У фільмах чи не кожен підліток, виявляється, вміє відрізняти мертвих від живих. Деякі герої фільмів визначають настання смерті по пульсу (хоча зараз такої практики немає, відсутність пульсу не є свідченням смерті), інші ж взагалі визначають настання смерті, просто подивившись на людину. Взагалі кажучи, визначити, жива людина, чи мертвий, можна тільки після виконання ряду процедур, які може робити тільки лікар.

Реанімація

Самые распространенные медицинские ошибки в фильмах


Те, що роблять звичайні люди або лікарі в більшості фільмів, намагаючись реанімувати потерпілого, взагалі ніякої оцінки не піддається. Деякі способи, які відображаються у фільмах, нічого, крім зламаних ребер, не принесуть. Крім того, реанімація зазвичай займає від 45 хвилин до декількох годин. А у фільмах ми що бачимо? Правильно, вовтузяться пару хвилин, і відразу говорять "ми його втратили ". Звичайно, з такими лікарями, як у фільмах, втратити можна кого завгодно.
Переглядів: 517 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close