DVI

Середовище, 21.08.2019, 18.56.53
Головна » 2013 » Квітень » 27 » Найоригінальніша нагорода вченому
21.59.43
Найоригінальніша нагорода вченому
Самая оригінальна нагорода ученому
         Всі ми знаємо, що вчені, які досягли певних успіхів у певних же сферах, отримують визнання, нагороди та цінні подарунки. Звичайно, так трапляється не завжди, але здебільшого це так. Ймовірно, однією з найпрестижніших наукових премій є Нобелівська премія.

Вчений, який отримав премію, нагороджується 3 мільйонами доларів. Крім того, зазвичай вчений ще отримує і подарунки від вдячних шанувальників і компаній. Знаєте, який найбільш оригінальний подарунок отримав вчений? Пивний трубопровід.

Цим ученим був Нільс Бор , який за своє довге життя зробив безліч наукових відкриттів і проривів. Перш за все, визнання вчений отримав через роботи по мікрочастинам та квантової механіки. З цієї ж тематики вчений отримав Нобелівську премію. Треба зауважити, що Нільс Бор - датчанин, і багато підданих цієї країни поспішили обдарувати лауреата Нобелівської премії. 

 Ймовірно, най оригінальніший подарунок був зроблений вченому підприємством  Carlsberg , яка провела цілий трубопровід пива від своєї пивоварні до будинку вченого. Цей трубопровід працював завжди, без жодних перерв і безкоштовно, само собою.

Варто відзначити, що вчений не відмовився від подібного подарунка, хоча перед цим відмовлявся від деяких інших подарунків і підношень. Все ж перед подібним "цінним призом" встояти дійсно дуже складно, погодьтеся.

Переглядів: 225 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: