DVI

Середовище, 21.08.2019, 18.36.23
Головна » 2013 » Квітень » 10 » Найнезвичайніші бонуси від компаній для своїх працівників
10.12.13
Найнезвичайніші бонуси від компаній для своїх працівників
Найнезвичайніші бонуси від компаній для своїх працівників

          Ймовірно, якась частина наших читачів працює на велику, дрібну або середню комерційну компанію. Комусь це заняття до душі, комусь - ні. Само собою, якщо людина займається справою без ентузіазму, у нього виходить не дуже.


І компанії, що прагнуть до високого ККД своїх співробітників (образно кажучи), всіляко співробітників підтримують. Наприклад, безкоштовним пивом чи ... безкоштовними розлученнями. Цікаво? Тоді велкам під кат.

1. Безкоштовне пиво

Ну, хто б з вас відмовився б від безкоштовного пива, та ще по п'ятницях? Правильно - таких людей одиниці. А компанія Advanced Medical, працююча у Флориді, забезпечує своїх співробітників саме безкоштовним пивом, і саме по п'ятницях. Причому пиво поставляється охолодженим, в льоду.

Один із співвласників компанії вважає, що часом варто порушувати заборону, і дозволяти працівникам пити пиво прямо в офісі, прямо за своїм робочим столом. Причому в робочий час, прямо за своїм робочим столом. Але, звичайно, є обмеження - пиво поставляється тільки в п'ятницю, як і говорилося вище. І не з ранку, а ближче до обіду.

2. Оргія з блек-джек і ... ну да, ви знаєте

Що? Дівчата легкої поведінки в якості нагороди за відмінну працю? Саме! Одна з німецьких компаній, що займаються страхуванням, вирішила нагородити кращих працівників, надавши кожному можливість розважитися з атестування і працюючої легально дівчиною легкої поведінки. Був знятий басейн для працівників, і викликано багато таких дівчат.

Кожен працівник міг покликати вільну дівчину, і віддалитися з нею «в кімнати» (причому керівництво оплатило, як би це висловитися, всі види насолоди) . Як би потворної оргії прямо на портику басейну не вийшло, та й не це було метою компанії. Навпаки, свято пройшло цівільненько, без ексцесів. І дівчата, і працівники компанії були задоволені.

 3. Безкоштовні ін'єкції ботокса 

Та, на диво, цей вид пластичної операції зараз куди як популярний. І одна з компаній, що займаються видобутком природного газу, вирішила відкрити для своїх працівників величезний фітнес-центр з медичним центром. У центрі робили всім охочим уколи ботокса і деякі інші прості косметичні операції. І так, крім цього в центрі працювали зали для любителів йоги, центри оцінки загального стану організму і центр сертифікації для дайверів.

4. «Оголена» П'ятниця

 Ще одна компанія заоригінальничила, влаштувавши для колективу «голу п'ятницю» - п'ятничні дні, коли працювати і спілкуватися потрібно було голими. З клієнтами у цей день робота не проводилася. На думку авторів такого заходу, колектив в результаті повинен був значно зблизитися. І дійсно, робота стала виконуватися ще краще, а співробітники стали ближче один до одного (при цьому ніяких оргій не було, все цивільно). 

Звичайно, обнаженка була добровільною. Майже всі роздяглися, крім одного чоловіка і двох жінок, що залишилися в нижній білизні.

5. Безкоштовна обслуга

Компанія S.C. Johnson пропонує своїм 12 тисячам співробітникам безкоштовну обслугу. Обслуга може виконувати за запитом будь-яку побутову /рутинну роботу, включаючи повернення книг до бібліотеки і закінчуючи миттям вашої машини. Загалом-то, це одна з кращих пропозицій для співробітників, з більшості перерахованих, адже правда?

6. Власна універмаг

Корпорація Microsoft для своїх працівників створила спеціальний універмаг, який отримав назву «The Commons«. Тут працівники можуть розважатися, небудь купувати або просто відпочивати душею. В універмазі є все, що може побажати людина, включаючи дюжину ресторанів, пошту, магазини.

Загалом, правильно кажуть, що Microsoft - це величезний власний світ, держава в державі. Google, Oracle, Facebook також мають у запасі небудь цікаве і корисне для своїх співробітників.

7. Безкоштовні розводи

Юридична контора з Манчестера пропонує можливість безкоштовного розлучення для будь-якого зі своїх працівників. Як відомо, в деяких випадках розлучення може фінансово вдарити по людині, особливо, в Англії чи США. І компанія оплачує всі послуги по розлученню, включаючи надання адвоката, обробка /підготовка документів та інше.

І адже така можливість дійсно привертає деяких співробітників - за останній час число запитів на безкоштовні розводи збільшилося мало не вдвічі. Може бути, власник компанії ще пошкодує про свою пропозицію.

8. Домашні тварини та "формальні" п'ятниці

Компанія Airbnb надає своїм співробітникам можливість приводити з собою на роботу своїх домашніх вихованців. Також компанія влаштовує кожну п'ятницю "формальні" п'ятниці, коли кожен співробітник повинен приходити в костюмі /діловому сукню. І це ще не все. Крім «формальних» п'ятниць, які дійсно формальні (тобто ніхто не змушує працівників поводитися, як звичайний офісний працівник), є ще й тематичні вечори.

9. Міні-парад для відзначилися

Zappos виділяє кращих працівників кожен місяць. Причому спосіб вибору такого працівника вельми оригінальний. Кожен з працівників отримує додаткові 50 доларів, які можна витратити тільки одним-єдиним способом: надати ці гроші іншому співробітнику, якого ви вважаєте вартим такої премії.

Після того, як всі витратили свої бонуси, менеджер переглядає списки , вибираючи людини, яка отримала більше всіх бонусів. Потім ця людина бере участь як би в міні-параді імені себе самого, йому аплодують, для нього грає музика. Ну, і нарешті, наш герой отримує 150 доларів в якості бонусу від самої компанії, плюс виділену парковку для свого автомобіля.

10. Безкоштовний ланч

І нарешті, пригадаємо компанію McMurry, яка, по-перше, надає недорогу їжу своїм працівникам (наприклад, порція курчати тери-яки коштує всього близько 1,75 долара США). Недорого поїсти можна щодня.

А раз на місяць компанія влаштовує безкоштовний ланч для співробітників.

Переглядів: 314 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: