10.15.43
Найнебезпечніші види біологічної зброї

      Сучасна наука, здавалося б, досягла небачених висот за ХХ-ХХI століття, в тому числі й у тому, як одним людям ефективно вбивати інших. Біологічна зброя нині заборонено, проте раз у раз спливає інформація, що його розробки ведуться декількома передовими державами.

Дешева і руйнівна, біологічна зброя може в лічені години значно прорідити населення Землі, як бувало раніше не раз. Як і будь-яка зброя, вона удосконалювалося і з плином часу, приймало різні форми і обличия, і на сьогоднішній день можна виділити декілька найбільш смертоносних видів.

10. Віспа

Офіційно вважається, що вірус віспи переможений в 1977 році, проте до цих пір зберігаються могильники з цим небезпечним вірусом, що передається як через рідину, шкіру людини, так і повітряним шляхом. Відомо, що в 1763 році британські війська інфікували індіанців віспою, роздавши їм заражені ковдри. Не володіючи імунітетом європейських жителів, індійці виявилися абсолютно нестійкі, і вперше показали світу, наскільки страшні наслідки від застосування біологічної зброї.

9. Сибірська виразка

Страшні і живучі спори цього вірусу являють собою практично ідеальну біологічну зброю. Людина заражається, вдихнувши спори сибірської виразки, або просто доторкнувшись до них, далі збільшуються лімфовузли, розвивається лихоманка, нудота, блювання, діарея, проблеми з диханням і смерть.

Японці труїли вірусом Маньчжурію, британці в 1942 році хотіли зробити бомбу зі спорами сибірської виразки, а в 2001 році в адміністрацію президента США приходили конверти з цим жахливим вірусом, після чого співробітники взяли собі за правило щодня конверт до розтину пропрасовувати праскою.

8. Лихоманка Ебола

Вперше, сумнозвісна Ебола потрапила в топ-новин ще в 1970 році, коли вірус убив сотні людей в Заїрі і Судані, потім же вірус перекинеться в Європу і США пройшовши свій згубний шлях від області в Конго. Раніше вважалося, що вірус поширюється тільки при безпосередньому контакті, через дотик, проте лабораторні дослідження підтвердили мутацію вірусу і його можливість розповсюджуватися повітряно-крапельним шляхом. Головний і м'язовий біль, пронос, блювота і слабкість у всьому тілі - Ебола здатна вбити в 70% випадків, до 21 дня ніяк не виявляючи себе.

7. Чума

«Чорна смерть» знайшла своє застосування в 1940 році, коли японці скидали на китайців з літаків мішки з зараженими блохами. Легенева і бубонна, ці два різновиди чуми передаються повітряно-крапельним шляхом і через бліх відповідно, і друга вважається набагато важче першої, адже в 70% смерті від «бубонки» не уникнути, тоді як з легеневою чумою боротися легше. Це біологічна зброя є рекордсменом за кількістю вбитих ним людей в історії.

6. Туляремія

Хоч туляремія і не така смертоносна, однак, стовідсотково приковує людину до ліжка, викликаючи жар, слабкість, діарею, біль у суглобах і м'язах. Якщо ж вчасно не надати лікування і не дати антибіотиків - людина помирає. Була «популярна» в якості зброї при військових діях між СРСР і фашистською Німеччиною в 1941 році, коли від нього постраждали обидві сторони.

Зараження зазвичай відбувається або через укуси комах, або при вживанні в їжу інфікованих кроликів або зайців. Є одним з перших видів біологічної зброї, доробкою якого зайнялися країни-переможниці Другої Світової.

5. Ботулінічний токсин

Той, хто з'їсть роздуті консерви, має всі шанси познайомиться з цим потужним і смертоносним вірусом. Порушення зору, параліч дихальної системи та смерть від задухи настануть протягом доби, якщо ви не приймете антитоксин. Вакцина на даний момент розроблена і існує, проте навіть після її прийняття, хворий довго не зможе відновити нормальну роботу м'язової системи, адже вірус вбиває нервові закінчення, які відновлюються місяцями.

4. Пірікуляріоз рису

Біологічний вид зброї, який, насамперед, розроблявся США проти країн Азії. Відомо, що якщо залишити ворога без їжі, то не знадобиться зброя, а пірікуляріоз рису відмінно впорається з головною складовою раціону тих же китайців, використовуючи свої численні штами і руйнівну здатність переводити весь урожай рису на корені.

3. Чума великої рогатої худоби

Цю інфекцію приніс в 13 столітті Чингісхан, адже за його військом пересувався величезний обоз з тисячами голів худоби. Вірус викликав жар, дизентерію, запалення слизових оболонок і втрату апетиту. Поширювався серед домашніх тварин це біологічне знаряддя давнини не впливало безпосередньо на людей, але залишало їх без останньої корови і овець, змушуючи стати вегетаріанцями. Ходять чутки, що сучасні «ящура» і «пташині грипи» - це не що інше, як експерименти окремих країн з чумою ВРХ.

2. Вірус Ніпах

50% смертність і новизна, перша поява зареєстровано в 1999 році, висока адаптація до зовнішнього середовища і передача при тісному фізичному контакті або контакті із зараженими рідинами. Протягом 6-10 днів вірус може викликати навіть енцефаліт або запалення мозку, і це за умови відсутності на сьогоднішній момент вакцини від нього. Поки не зареєстровано новин про його розробку в якості біологічної зброї, але потенціал у даній зарази надзвичайно високий.

1. Вірус Химери

Розробка радянських вчених, злиття Еболи і віспи - цей вірус, з надзвичайно забійною силою, ламає саму генетичну структуру людини. Химера, підступна і хитра, також наділена і можливістю «засипати», створюючи ілюзію зцілення, щоб потім, під впливом умовного каталізатора, відновити з колишньою силою свою згубну дію на організм. Даний вірус, зі своїм «механізмом уповільненої дії» поки що унікальний у всьому світі, і тому представляє самий грізний вигляд біологічної зброї.

Переглядів: 431 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close