DVI

Понеділок, 17.06.2019, 02.39.23
Головна » 2013 » Січень » 19 » Найменші комахи
18.05.24
Найменші комахи
Самие маленькі насекомие

               Ви думаєте, що мушка дроздофіла, яка влітку зустрічається практично в будь-якій квартирі, де є фрукти, найменша мушка в світі? Ні, в порівнянні з деякими іншими комахами дроздофіла - просто гігант. У продовженні - трохи інформації про мініатюрних створінь, яке і розгледіти-то складно неозброєним оком. 


Оса Мегафрагма мімаровая

 Незважаючи на приставку "мега" в назві виду, ця оса - крихітна. Довжина її тіла - всього 0,2 міліметра. А все тому, що ця оса паразитує на яйцях трипса, причому самі ці яйця теж вельми невеликі. Вчені навіть підрахували, зі скількох клітин складається нервова система комахи. Так от, таких клітин всього 7400, в той час, як в звичайному випадку їх сотні тисяч, а у ссавців - так і зовсім мільярди. 

Дікопоморфа ехмептерова

Ще одна оса, розмір тіла якої коливається, від 0,14 міліметрів у самця до 0,19 міліметрів у самки. Найцікавіше те, що ці комахи ще не найменші.

Алаптус магнатімус

Так, на сьогоднішній день ця комаха - саме маленьке з відомих. Довжина тіла представника виду "Алаптус магнатімус" складає всього 0.12 мм. Напевно, навіть якщо дивитися прямо на цю диво, його побачити буде складно.

Переглядів: 1359 | Додав: dvi | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: