10.50.28
Найкращі рекламні ролики 90-х років
Самі класні рекламні ролики 90-х років
      Сьогодні я пропоную вам подивитися рекламні ролики, на яких ми з вами виросли, особисто я виріс. Я гарантую вам, що ви будете, посміхатися, сумувати, ностальгувати, намагатися згадати себе молодого, адже мова піде - про рекламні ролики, які крутили на телебаченні в 90-х роках бурхливого ХХ століття.

Реклама популярна, реклама двигун торгівлі і таке інше. Ви постійно на неї натикаєтеся, тепер уже рідше в телевізорі і частіше в інтернеті. Вона спливає на сайтах, відеороликах, заважає подивитися потрібну інформацію. Ви чортихатися, плюється, шукайте заповітний хрестик вимикання або роздратовано тарабанить пальцями по столу, якщо скасувати ролик неможливо. Зрештою, люди зрозуміли, що так більше не можна і стали робити рекламу хоч трохи привабливою, з'явилися «Каннські леви», реклами з гумором і реклами соціальні.

1. Соціальна реклама - Діма помахай мамі ручкою

 Вся країна розчулювалася, дивлячись на цей ролик. Матері плакали навзрид, діти судорожно вертіли в руках величезні мобільні телефони (у кого в ту пору вони були) або летіли до стаціонарних, щоб зателефонувати батькам. Фраза з заголовка стала крилатою і пішла в народ, одним словом подивіться. 

2. Мамба - І Сергійко теж

«І Сергій теж»  також швидко пішло в народ і стало активно використовуватися як Сегрійками, так і тими, хто хотів їх до чогось спонукати. На моїй пам'яті фраза була використана викладачем з праці, коли всі тягали важезні парти в школі, а якийсь хитрий Сережа хотів по-тихому звалити додому. Одним словом - смачні цукерки, веселі обличчя дітей, позитив у 90-ті був необхідний як повітря. 

3. Скока вішати в грамах?

Я знаю, що повторююся, проте хто з вас не знає це феєричне «Скока вішати в грамах?» Неймовірний актор, натираючий свій значок «Відмінник торгівлі», запитувач бідну тітку «скока вішати в грамах», робить це з таким щирим надривом і образою за свою професію, що Станіславський, напевно, розплакався б, якщо б дожив. Здавалося б, звичайна рекламка - а зіграно так, що акторам російського «мила» слід би щодня починати з перегляду цього ролика.

4. Банк «Імперіал»

Я не знаю, що це за банк і вкладником його ніколи не був. Може він розорив не одну сотню людей, а може, живе і понині, я був досить малий в той час. Однак тепер я усвідомлюю, що цьому банку потрібно сказати спасибі. Таких приголомшливих історичних рекламних роликів не було, мені здається, ні в кого. Серійність, розкішні історії про історичних діячів - в 90-і те, коли наука животіла на задвірках, я впевнений дітвора хоча б історією стала цікавитися після таких шикарних реклам. Я не втримався і включив два мабуть найкрутіших ролика про Тамерлана і знамените «До першої зірки ...» Суворова.

5. Наш тренер - сама впевненість

Прекрасна зіграність, начебто невигадливі жарти, але я реготав після цієї реклами, бачачи її і в 10-й і в 20-й раз. Описувати нічого не буду, просто подивіться цей ролик, і згадайте м'ятні цукерки Рондо.

6. Wagon Wheels

Як написано в коментах під роликом на ютубі - «Глухар - початок» . Окрім відомого тепер уже актора, в цій кумедній рекламке нашого дитинства є все, що треба для щастя і позитиву. Печеньки, конячка і ковбой, якому залишилося хіба тільки приробити клоунський ніс і можна пускати в цирк веселити діточок. Цю вестерн-рекламу вам не важко згадати - «ставлю свій капелюх».

7. Знаєш, що мені зараз потрібно?

Так-так, я знаю ви зараз подивіться на напис внизу ролика і скажіть: «Ага - це ж 2000!». Але я не міг не включити цей ролик в цю добірку тому що ну всього один, по суті, рік, але пре він мене нереально, музична підкладка, фрази, міміка і жести хлопця і дівчини. Я вважаю цей ролик окремо взятим шедевром і якби давав «Оскари» - то режисерові б точно від мене дісталося. 

Переглядів: 486 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close