13.13.45
Найдоступніші зимові забави
      Новорічні свята завершили свою ходу по країні, а ось зима, тим не менш, не закінчується. Попереду, будемо сподіватися, ще багато буде снігових і ясних вихідних з легким морозцем, таких відповідних для різних зимових забав.

Традиційно катання на лижні на курортах або просто придбання хороших лиж або ковзанів, тягнуть за собою солідну витрату грошей. Однак, беручи до уваги рекордні витрати під час січневих свят, постараємося визначити список найбільш малобюджетних зимових забав, які незважаючи на малі витрати принесуть кілотонни веселощів вам і вашим друзям. 

1. Взяття сніжного містечка

Наслідуючи приклад однойменної картини, можна влаштувати незабутній зимовий день абсолютно безкоштовно. Для цього потрібен буде тільки липкий сніг, велика компанія і первинні навички у сніговій архітектурі. У часи мого щасливого дитинства, були як і примітивні фортеці з напівкруглої стіни, так і справжні витвори мистецтва з юрт, з'єднаних ходами, побудовані за допомогою старших товаришів.

Можна задурити і полити все водою для більшої міцності фортеці, прикрасити фортецю і наліпити зверху прапор. Дотримуючись правила одне влучення поранений - два убитий, слід розділитися на команди захисників і нападників фортеці, причому у нападників зважаючи на відсутність захисту «життя» стає товщі в 2 рази - за системою 2-4 влучення. 

Зневажаючи сучасні дорогі наворочені снігобластери по 1-2 тисячі гривень, мої товариші дитинства з двох резинок і шарфа робили цілком собі снігову катапульту. Одним словом хай живе окомір і розмах руки. 

Витрати: 0 грн ( старий шарф, 2 ризинки) 

2. Мистецтво на снігу

Для тих, хто не оцінить веселе перекидання сніжками, можна влаштувати справжній сніговий арт. Наприклад, намалювавши на снігу «снігові ангели» можна розфарбувати його підфарбованою водою. Використовуючи снігову рівну гладь, можна взагалі намалювати полотно перед багатоповерховим будинком вражаючих розмірів і змусити ваших сусідів думати про вас по-іншому. 

Ця забава підійде всій сім'ї і зажадає від вас лише пластикових пляшок з водою і набору фарб, причому можна взяти найдешевші. Влаштуйте дітям свято, покажіть, як розквітають квіти на снігу і продовжите відчуття новорічної казки після свят, тим більше що для цієї забави місце знайти можна абсолютно скрізь. 

Витрати: 30-40 грн за набір фарб 

3. Катання з гірки 

Це веселе, захоплююче, хвилююче заняття, відомо нашим предкам дуже і дуже давно. Єдина складність - знайти місце і підходящі гірки, жителям великих мегаполісів для цього можливо доведеться проїхатися. В іншому - можна взагалі обійтися без витрат, знайшовши шматки старого лінолеуму, які відмінно ковзають.

Якщо все-таки хочеться комфорту, цілком можливо розжитися на громаки, у вигляді тарілочок за 20-40 грн, або на більш заморочений пристосування з виїмками під м'які місця і упорами для ніг. Що стосується власного досвіду - минулої зими була куплена 2-х місний снігокаталка за 460 рублів, яка відмінно служить для групового спуску з гір вже другу зиму поспіль. 

Витрати: 20-40 грн, на пристосування для катання з гір. 

4. Снігова скульптура

Забава для справжніх естетів і любителів своєї справи. Знову-таки на власному досвіді, можу сказати, що минулої зими менш ніж за дві години був виліплений «заєць-собака», який доставив масу приємних вражень і залишив купу фото, зарядивши новорічним позитивом. 

З пристосувань для більш якісної ліплення раджу придбати будівельні шпателі для вирубування бездоганних ліній і дощечки з ручкою для шліфування в будівельних магазинах. Зрозуміло, буде потрібно мокрий сніг, а для любителів крижаних скульптур треба буде розщедритися на спеціальні праски і бензопили, що, на жаль, не вписується в рамки цієї статті. Почавши з класичного сніговика з морквою можна перейти до більш забавним фігурам, наскільки вистачить вашої фантазії.

Витрати: 30-60 грн на морквину та інші прикраси скульптур, шпателі, шліфувальники. 

5. Зимовий шашлик

Популярний в Україні зимовий груповий захід, незважаючи на численні омани, може вийти настільки витратним, якщо перед вашою компанією не стоїть мета напитися на лоні зимової природи. Закупивши мангал і 1-2 кілограми м'яса, що цілком вистачить на 4-х чоловік, можна нескінченно варіювати і зменшувати вартість даної зимової забави. 

Купивши замість м'яса курку, замість магазинного вугілля наламавши гілок руками, а замість мангала суворо посмажити м'ясо на цеглі і гілочках, переставши бути дітьми цивілізації. Алкоголь можна цілком замінити чаєм з м'ятою, однак, у цьому питанні на любителя. Одне в цьому питанні безсумнівно - поїдання смачної їжі на свіжому зимовому повітрі зміцнить ваше здоров'я і залишить приємні спогади. 

  • Витрати: - варіант мангал, готові дрова, м'ясо: 200-300 грн. 
  • Варіант курка, цегла та гілочки 50-70 грн.
Переглядів: 363 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close