DVI

Неділя, 25.08.2019, 00.04.37
Головна » 2013 » Квітень » 13 » Найдорожчий з коли-небудь проданих Bentley
08.53.02
Найдорожчий з коли-небудь проданих Bentley
Найдорожчий з коли-небудь проданих Bentley

         Автомобілі марки Bentley відомі всьому світу, незважаючи на те, що коштують вони стільки, що придбати їх може тільки мала частка людей. Bentley  - автомобілі з дуже давньою історією, і практично з самого початку їх позиціонували як авто класу люкс.


Деякі моделі, початку минулого століття, збереглися і до сьогоднішнього часу, тепер ці автомобілі продаються по цінниках з 6-значними числами. Однією такою моделлю є 1927 E.Bullivant Bentley. Його продали на аукціоні за 6,3 мільйона доларів.

Ця ціна автоматично поставила 1927 E.Bullivant Bentley в ряд найдорожчих коли-небудь проданих автомобілів цієї марки. І так, саме ця модель є найдорожчою. Автомобіль раніше входив до колекції відомого британського виробника автомобілів. Автомобіль відомий як учасник і переможець безлічі гонок. Виглядає автомобіль трохи дивно, але варто розуміти, що мало які автомобілі того часу мали щось схоже з сучасними, в тому числі спортивними.

1927 E.Bullivant Bentley поставив рекорд за швидкістю, показавши свого часу результат 220 кілометрів на годину. Само собою, зручною модель не назвеш. По-перше, у неї немає захисту від негоди. По-друге, керувати автомобілем не так і просто. Ну, і по-третє, на цьому автомобілі навряд чи можна кататися довгий час.

Переглядів: 210 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: