DVI

Вівторок, 17.09.2019, 22.07.01
Головна » 2013 » Травень » 23 » Найдорожчий тур у світі
10.55.54
Найдорожчий тур у світі
Самий дорогий тур в міре
       Багаті люди намагаються не тільки купувати ексклюзивні речі, а й забезпечувати собі ексклюзивний відпочинок. Так, звичайно, є багато місць, де можна витратити купу грошей за короткий час, відпочиваючи і граючи. Але зараз я говорю не про короткий відпочинок на який-небудь VIP-віллі. Мова про тури тривалістю в 2 роки.

За цей тур заплачено не так і багато, якщо враховувати кількість відвіданих туристом місць. Вартість туру - півтора мільйона доларів. Ну, а про те, що являє собою цей тур, в продовженні.

Турист з Китаю заплатив півтора мільйона доларів за тур, який запам'ятається йому на все життя. У цей тур входить відвідування 962 місць (по всьому світу), занесених до списку UNESCO, як об'єкти, що є світовою спадщиною. Якщо ви неуважно прочитали анонс, то мова йде про тур тривалістю в 2 роки!

 Ось, як потрібно відпочивати. Це вам не Єгипет, і не Туреччина, погодьтеся. У список місць, які відвідує турист за свої 1,5 мільйона доларів, входять Спас на Крові, Тадж-Махал, Індія, монастрь Аль-Дієр, Йорданія, Великий Каньйон, США, Мачу Пікчу, Перу і багато інші пам'ятки. 

Відвідини визначних пам'яток перемежовується з зупинкою в шикарних готелях, для відпочинку. Іншими словами, це дійсно ексклюзивний тур, ідеальний для любителів подорожей, де все продумано до дрібниць менеджерами компанії. Варто відзначити, що цей тур був запропонований компанією буквально днями, і відразу його викупив любитель подорожей. Зараз компанія сподівається отримати нових клієнтів для зазначеного туру, плюс продумує й інші варіанти.

Переглядів: 309 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: