DVI

Субота, 24.08.2019, 23.01.48
Головна » 2013 » Березень » 2 » Найдорожчий шоколад у світі
19.32.46
Найдорожчий шоколад у світі
Самий найдорожчий шоколад у міре

           Ну, що, ласуни - розкривайте свої гаманці ширше, шоколад нині дорогий. Є сорти шоколаду, ціна яким - багато тисяч (якщо не десятки тисяч доларів США). 


Само собою, такий шоколад можуть дозволити собі небагато. Виробляється такого шоколаду теж невелика кількість, так що попит відповідає пропозиції, і навпаки. Давайте оцінимо 3 найдорожчих виду шоколаду в світі.

Відразу пропускаємо всякі там шоколад, чиї упаковки усипані діамантами - зараз ми оцінюємо саме найдорожчий шоколад, а не кількість золота і дорогоцінних каменів на упаковці.

Fritz Knipschildt's Chocopolagie

Вартість такого шоколаду становить 2600 доларів США за 450 грамів . Створив шоколад Фріц Кніпшіл, ще в 1999 році. Це не так давно, але за відносно короткий час Fritz Knipschildt's Chocopolagie став просто дуже популярним. Рецептура не розкривається, але готується ця солодкість з трюфельного масла (навіть не знаю, що це таке), з додаванням особливого сорту какао Valhrona Ganache. Делікатес подається до столу, посипаний порошком какао.

Noka Vintages Collection

По-моєму, творець упаковки для цього шоколаду є шанувальником компанії Nokia. Ну да ладно. Ціна Noka Vintages Collection - 854 долара США за 350 грамів . Какао для делікатесу постачається обраними плантаціями Венесуели, Тринідаду, Еквадору. На 75% цей шоколад складається з дорогого сорту какао, плюс добавки у вигляді масла какао і цукру. Один з найбільш чистих видів шоколаду, без різного роду добавок у вигляді емульгаторів або ароматизаторів.

Wispa Gold

Ціна: 1628 доларів США за штучку . Цей шоколад, від багатьох з вас відомої компанії Cadbury, створений спеціально для любителів шоколаду і оригінальної упаковки. До слова, упаковка з сусального золота їстівна, так що з'їсти можна все, не розгортаючи. Само собою, шоколад створений з найбільш рідкісних і якісних сортів какао та інших інгредієнтів. Вартість дійсно 1628 доларів за одну паличку в золотий упаковці.

Переглядів: 983 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: