09.25.31
Найдорожчі кальяни в світі
Самие дорогі кальяни в міре

           Виявляється, кальяни також можуть належати до світу елітарних речей. В загалі-то, ставлення цінителів куріння до кальяну і так можна назвати поважним. 


А тут ще й дорогоцінна упаковка для одержуваного задоволення. Загалом, компанія Desvall вирішила випустити кальяни з особливим дизайном, виготовлені з особливих матеріалів.

Творці цих курильних приладів використовували дорогоцінні метали, кераміку, дорогу шкіру і особливий дизайн, щоб зробити свої кальяни неповторними. Вартість одного такого кальяну в результаті досягає 60 тисяч доларів США.

Автори проекту створили три варіанти своїх кальянів.

Crystal Gold Edition

Тут покриття складається з 24-каратного золота, плюс шкіра ручної роботи. Це кальян є демонстрацією можливостей сучасних дизайнерів, які ще не розучилися працювати руками, якщо так можна виразитися.

Gold Edition

 У цій моделі (можна ж сказати про різновиди кальяну "модель"?) використано той же 24 каратне золото, плюс кільце, виготовлене з цього ж металу. Кільце покрито кристалами Сваровського. Ну, а шкіра ручної обробки надає всьому кальяну неповторний вигляд. 

Black Edition

І, нарешті, ще одна цікава різновид кальянів від Desvall. Повністю чорний, цей кальян дивує своїм зовнішнім виглядом. У його дизайні не все чорне: золоте кільце, покрите кристалами Сваровські, пом'якшують суворий зовнішній вигляд чорного кальяну. Трубка для куріння створена з кращих сортів шкіри, виробленою вручну

 За словами представників компанії, кальяни можуть виготовлятися не тільки по Стадарту, поради та пропозиції від покупців також приймати. До слова, найдорожчий з виготовлених цією компанією кальянів коштував близько 100 тисяч доларів США.

Переглядів: 805 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close