DVI

Субота, 20.07.2019, 13.03.32
Головна » 2013 » Квітень » 25 » Найдорожча сумка для ноутбука
10.24.28
Найдорожча сумка для ноутбука
Самая дорога сумка для ноутбука
        Думаю, ціни ноутбуків, смартфонів і планшетів, нехай вже навіть дуже високі, нікого зараз не дивують. Ювеліри та дизайнери всіх мастей прикрашають такі пристрої золотом і дорогоцінними каменями, підвищуючи, таким чином, ціну девайсів до небес.

Але ось сумка для ноутбука за 11 мільйонів доларів США? Це щось новеньке.

Така сумка не може бути звичайною, тим більше, що створила її компанія Coverbee, відома ювелірна контора.
На цю сумку для ноутбука пішло близько 8800 вручну огранених діамантів. Крім того, верхня частина сумки прикрашена хутром соболя. Як відомо, зараз хутро соболя подорожче буде, якщо за вагою порівнювати. 

Само собою, така сумка повинна ще й охоронятися, оскільки її легко втратити з уваги, після чого заповзятливий злодій зможе полегшити ваш стан на 11 мільйонів доларів США. На жаль, поки невідомо, кому продана була ця сумка, але зрозуміло, що придбав її людина небідна.

Найцікавіше, що в цьому випадку сумка коштує в багато десятків (навіть сотень і тисяч) разів більше, ніж найдорожчий ноутбук (звичайно, якщо його теж не наділити в золото та дорогоцінні камені). Треба думати, поява такого ноутбука - справа часу, і яка-небудь ювелірна компанія вже працює над створенням належного пристрою.

Переглядів: 230 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: