DVI

Четвер, 27.06.2019, 11.14.55
Головна » 2013 » Січень » 10 » Найдорожча пляшка з водою
15.19.05
Найдорожча пляшка з водою
Самая дорога пляшка з водой

                   Не так давно я публікував новину про найдорожче кулер для шампанського. А що скажете, дізнавшись про те, що в світі продаються пляшки з водою, вартість яких ще вище, ніж вартість того самого кулера? Вартість кулера, нагадаю, трохи вище 700 тисяч доларів. Пляшка з водою може коштувати ще дорожче. 


Хочете знати скільки коштує пляшка, і що вона з себе представляє? Проект називається Aurum 79 , і представляє з себе пляшку з кришталю, прикрашену 24-каратним золотом і 113 алмазами. Вартість 0,5-літрової пляшки становить 900 тисяч доларів. Вода, само собою, не водопровідна. Вона набрана з артезіанського джерела св. Леонарда, Німеччина.

У воді є золотий пил - мабуть, щоб було ще дорожче :) Таких пляшок вироблено зовсім небагато, всього 3. Так що якщо хто купить цю пляшку, то може почувати себе одним з 3-х у світі людина, хто п'є "позолочену" воду з шикарною і дуже дорогий пляшки.

Для того, щоб зробити свій проект ще більш цікавим, автори оголосили про те, що 10% з продажів буде виділено фонду " Charity Water ", це громадська організація, яка займається поліпшенням якості води в країнах третього світу.

Комусь потрібна посилання на покупку?

Переглядів: 358 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: