DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.18.18
Головна » 2016 » Серпень » 21 » Найдивовижніші речі, знайдені після ураганів
11.26.00
Найдивовижніші речі, знайдені після ураганів

      Бурі і урагани несуть людям руйнування, страх і часом навіть смерть. Але іноді бурхлива погода дарує нам можливість відкрити щось унікальне і цікаве, як подарунок історії сучасникам. Ми відкрили кілька приголомшливих знахідок, які були виявлені саме після штормів.

1. Свиняче сало 40-х років минулого століття

Маленьке містечко Сейт Сайрус нічим не примітне і розташоване на березі моря в Шотландії. За часів Великої Вітчизняної війни тут було затоплено величезна торгова баржа, на борту якої перевозилися запаси свинячого сала.

Після того, як судно було потоплено, після штормів і буревіїв на березі виявлялися великі шматки сала, яке в ті часи люди використовували в їжу. За часів війни це було дорогоцінною знахідкою. Дивно, що досі шматки свинячого сала знаходять по узбережжю після шторму. Воно має форму бочок і повністю обліплено осколками черепашок, яке стало надійною бронею для такого ніжного продукту. Місцеві жителі стверджують, що жир в такий "упаковці" настільки добре зберігся, що його можна вживати в їжу.

2. Старе судно

Після Урагану Ісаак в 2012 році тисячі сімей залишилися без даху над головою, сотні людей загинули і пропали без вісті. Зрозуміло, що при такому масштабі катастрофи людям було не до цікавих знахідок. Але коли Новий Орлеан, Флорида і Алабама відійшли трохи від трагедії, виявилося. що на берег було викинуто дерев'яне судно явно не наших днів споруди.

Навколо знахідки ходило безліч міфів. Одні вважали, що корабель належить до років Громадянської війни, інші - до Першої світової. Виявилося, що судно було побудовано приблизно за часів Першої світової війни, а довжина його становила 45 метрів. У 1923 році судно зазнало аварії. Екіпаж корабля врятував вантаж і спалив залишки корабля на суші. За непідтвердженими даними, на ньому перевозили контрабандою заборонені спиртні напої.

3. Кілька ірландських знахідок

Два роки тому Ірландія постраждала від сильної негоди. Серед заподіяної шкоди були і цінні археологічні знахідок, які не підлягають відновленню. Де лежали давні раковини, останки тварин і залишки їжі наших предків.

Природа зглянулася над такими значущими втратами, і, як би в своє виправдання, відкрила досі невідомі історичні скарби. На поверхні землі ураганом були відкриті два середньовічних кладовища, затонулі будинку 18-19 століть і болото часів неоліту, вік якого сягає шести тисяч років.

4. Бомби Другої світової війни

Ті ж два роки тому в Великобританії бушувала стихія, що викликало великий розлив Темзи. Після того, як природа заспокоїлася і дала можливість людям підрахувати збитки, стало зрозуміло, що на поверхню землі "вийшли" важливі знахідки, а саме бомби Другої світової війни. Бомб виявилося цілих 244 штуки. До цього, зброя довгі десятиліття зберігалося під шаром піску на пляжі, де зазвичай відпочивали цілі натовпи народу.

Бомби були різного походження, але в основному німецькі. Коли в грудні 2014 року почалася погіршуватися погода, щодня знаходили ще кілька бомб. Після їх вивчення, зброю було утилізовано за допомогою вибухів. Однак вчені припускають, що насправді бомби ще знаходяться під товщею піску, і невідомо, скільки їх там ще. Тільки в минулому році на пляжах Британії було знайдено ще близько сотні бомб.

5. Млин 18 століття

Після повені в штаті Річленд в США була виявлена ​​дивна знахідка. Історики не відразу могли зрозуміти, що вона собою представляла в минулому, але після детального вивчення вони зійшлися на думці, що це був млин 18 століття, який належав одній з громад того часу. Можливо, саме ця знахідка була млином Гарнера, яка, як вважають експерти, стояла десь в цьому місці.

Але до цих пір немає впевненості в тому, що це саме млин, і якщо це він, то що він робив також невідомо. Можливо, багатовікові дерев'яні бруси насправді були частиною лежневої дороги і зберігалися під землею. І тільки потужні потоки води дозволили їм вийти назовні.

6. Скелет динозавра

Ще одна знахідка була виявлена ​​в Англії після шторму в 2014 році. Стихія відкрила очам людей скелет справжнього невеликого динозавра - іхтіозавра. Відразу вирішили, що це останки дельфіна, оскільки і розміри, і становище відповідало саме йому. Однак після ретельного вивчення виявилося, що знахідка дуже і дуже цінна.

У світі дуже мало знайдених повністю скелетів цієї хижої рептилії. В даному випадку також не вистачало однієї частини голови. Скам'янілі останки раніше були знайдені в Німеччині. Однак два роки тому у вчених було всього кілька годин, щоб звільнити цінну знахідку, оскільки насувалася нова хвиля штормів і це їм вдалося, завдяки злагодженій роботі. вік даної рептилії налічує близько 200 мільйонів років.

7. Останки людини, що жила триста років тому

Ірландію також періодично накривають стихійні лиха. У той час шторм був особливо потужний, він вирвав з коренем старовинне 200-річне дерево, яке ніхто вже не міг врятувати. Виявилося, що в коренях дерева ховався скелет молодої людини, що жила в 18 столітті.

Швидше за все, дерево було посаджено на могилі хлопця, який загинув від ударів гострим знаряддям. Молодій людині було до 20 років і він належав до вищого суспільства. Проте, юнак страждав хворобою опорно-рухового апарату, яка була викликала надмірними навантаженнями в дитинстві.

Переглядів: 224 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: