DVI

Субота, 20.07.2019, 12.26.05
Головна » 2013 » Липень » 31 » Найцікавіші випадки відмови людей від ...
10.19.10
Найцікавіші випадки відмови людей від ...
Найцікавіші випадки відмови людей від ...
       У цій невеликій статті піде мова про експерименти, які проводили різні люди зі своїм власним життям. Хтось намагається зовсім обійтися без цукру, хтось - без Інтернету, а хтось - без грошей.

І знаєте, у всіх цих людей дійсно виходить жити, причому без особливих проблем. Давайте подивимося, хто від чого відмовився, і що з цього всього вийшло.

Життя без Мережі протягом року

Як і багато інших представників свого покоління, Пол Міллер провів багато років у Мережі. Він працює в онлайні приблизно з 12 років, і з 14 років почав працювати Вебдизайнер. Коли Міллеру виповнилося 26 років, він відчув своє життя "порожнім", відчув, що йому чогось не вистачає. 

У результаті було прийнято рішення цілий рік провести без Інтернету. Не те, щоб іноді відриватися від Мережі. Ні бездротових мереж в кафе (відповідно, і смартфони без WiFi/3G), ні кабелю широкосмугового доступу до Мережі. 

Будь-які види розваг і роботи, крім онлайну. Я читав історію цього року життя, описану самим автором. Він стверджував, що протягом перших кількох місяців дійсно відчув, що його життя стає більш повною.

Але потім виявилося, що це просто зміна вражень, і вже через півроку йому було досить важко без Мережі (як він говорив, разом пішли зв'язку з його родичами в Австралії, з якими не можна було ніяк, крім Скайпу, зв'язатися, з ним втратили контакт багато знайомих з онлайну). Автор витримав рік без доступу до Інтернету, але тепер відключатися на скільки-небудь тривалий час не збирається.

Життя по-біблійному

Так, цей випадок я якось вже описував, хоча і коротко. Один з редакторів журналу Esquire вирішив прожити по заповітами Біблії, причому дотримуючи всі закони, прописані в книзі. 

Ні, він не моторошно віруючий фанатик, просто йому стало цікаво, чи можна жити так, як проповідують деякі сучасні діячі. Одяг, їжа, поведінка - все було взято з Біблії.

Результати такого життя були дуже цікаві, і їх автор виклав у кількох книгах, написаних під час і після своїх "біблійних мандрів).

Колін Райт - весь час у русі

Любитель постійних переміщень Колін Райт вирішив звільнитися від зв'язків зі своїм звичним оточенням, і відправитися в подорож, у вічну подорож. Зараз він подорожує по світу, вибираючи наступну точку подорожі згідно голосуванню, проведеного автором у власному блозі. 

За який пункт призначення проголосують читачі більшістю голосів, туди і відправляється Колін. При цьому він намагається подорожувати без паперів (ймовірно, паспорт з собою все ж доводиться возити).

Ось відео виступу Коліна на TED. Правда, зрозуміють його тільки ті з вас, хто знає англійську.

Життя без цукру

Солодке - це прекрасно. Шоколад, наприклад, може підняти настрій у найскладніших життєвих ситуаціях. Ну, а солодкий чай - теж улюблений напій багатьох. Тим не менш, можна прожити і без цукру. Приміром, в 2008 році жінка (ім'я якої, на жаль, невідомо) прийняла рішення споживати продукти взагалі без вмісту цукру.

Жінка веде анонімний блог, в якому розповідає про все цікаве, що сталося з нею в її нового життя без цукру.

Тільки рідка їжа

І не в сенсі борщу, супів і іншого. Роб Райнехарт вирішив створити власну поживну суміш, запропонувавши її в якості заміни будь-яких продуктів. Сказано - зроблено, і Роб вже кілька місяців живе на тому, що він сам називає "Сойлент". На його думку, даний продукт може стати виходом із ситуації, що склалася з нестачею продуктів харчування.

У його продукті, винаході, містяться всі необхідні поживні речовини та вітаміни, так що шкоди від такого типу харчування (за словами самого автора) бути не може. Ну, і доказом може служити те, що сам він відчуває себе чудово, хоча вже давно сидить на дієті власного винаходу.

Життя без грошей і суспільства

Даніель Суело вирішив жити далеко від суспільства, в печері. Ні, він не релігійний фанатик, але суспільство споживання йому набридло. В результаті Даніель відкрив печеру в горах Юти, і оселився там. 

Варто відзначити, що зовсім самотнім він не є, оскільки у нього є сучасна техніка і доступ до Мережі. Даніель регулярно викладає нові думки в свій блог, який оновлює досить часто. 

Життя без речей з Китаю

Так, сім'ї БОНЖОРНО вирішила взагалі нічого не купувати китайського. З 2005 року родина не купує нічого з того, що може запропонувати китайський ринок. Як ви можете зрозуміти, це складно, і навіть пошук такої звичайної речі, як лампочка, перетворюється в складний квест.

Але сім'я все ж живе цілком нормальним життям, поступово вирішуючи виникаючі проблеми.

Переглядів: 282 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: