DVI

Вівторок, 23.01.2018, 01.56.15
Головна » 2017 » Липень » 7 » Найбільший в світі віртуальний оператор LycaMobile зареєструвався в Україні і має запуститися в найближчі місяці
15.00.40
Найбільший в світі віртуальний оператор LycaMobile зареєструвався в Україні і має запуститися в найближчі місяці

      На цьому тижні (у вівторок, 4 липня) Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації внесла в телеком-реєстр компанію LycaMobile Ukraine ( «Лайкамобайл Україна»), під ім'ям якої в нашій країні буде працювати великий міжнародний віртуальний оператор (MVNO) LycaMobile, повідомляє ресурс liga.net.

В єдиному держреєстрі зазначено, що підприємство внесено в нього на початку травня цього року. Цікаво, що засновником значиться такий собі Станіслав Поляков, а не Lyca Group (зі штаб-квартирою в Лондоні). Але джерело, посилаючись на одного з анонімних менеджерів, добре знайомого з планами Lyca в Україні, повідомляється, що саме ця компанія згодом надавати послуги мобільного зв'язку в Україні від імені британської компанії.

«Представництво створено тільки з однією метою - потрібно отримати копію ліцензії (Трімоб)», - цитує джерело слова інформатора.

Джерело також наводить коментар представника британської Lyca Group Шарлотти Юкес:

«Запуск MVNO на новій території - складний процес з багатьма факторами, однак ми сподіваємося зробити оголошення про LycaMobile Ukraine в найближчому майбутньому». Представник Lyca Group також запевнила, що в Україні, як і в інших країнах світу, компанія постарається реалізувати свою знижку-стратегію на ринку національних та міжнародних дзвінків, SMS і передачі даних.

Якщо вірити співрозмовнику LIGA.net, українське представництво LycaMobile має запрацювати з кінця липня - початку серпня. У доменних іменах lycamobile.ua і lycamobile.com.ua вже налаштована переадресація на голландський сайт групи.

Ще один цікавий момент: у відомостях про реєстрацію української юридичної особи зазначено, що, крім телеком-послуг, компанія також має намір надавати фінансові послуги.

Одним з головних необхідних умов для роботи LycaMobile на українському ринку є отримання копії ліцензії Трімоб на зв'язок 3G. Питання про її видачу планується обговорити вже на наступному засіданні, яке заплановано на 11 липня. Ще одне питання, яке належить вирішити LycaMobile на українському ринку, - це покриття мережі і його якість. Як відомо, Трімоб будував свою 3G-мережу досить давно. І зараз практично не інвестує в розширення територіальної присутності. На сайті оператора зазначено, що швидкість доступу 3G може досягати 7,2 Мбіт / сек, що сильно нижче, ніж у великої трійки (Київстар, Vodafone Україна, lifecell). Тут Трімоб може виручити договір про національний роумінг з Vodafone Україна, який дозволяє надавати послуги абонентам, коли вони опиняються поза зоною дії мережі.

LycaMobile - віртуальний оператор з усіма необхідними IT-системами для надання телеком-послуг. Компанія працює в 22 країнах і обслуговує більше 15 млн абонентів, її оборот за 2015 рік - 1,6 млрд євро.

Вперше про плани LycaMobile по виходу на український ринок стало відомо в травні цього року.

Джерело: liga.net
Переглядів: 52 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: