DVI

Четвер, 27.06.2019, 11.17.00
Головна » 2013 » Січень » 26 » Найбільший літаючий птах у світі
21.08.04
Найбільший літаючий птах у світі
Самая літаюча птах в міре

                Ви коли-небудь замислювалися над тим, який з птахів може називатися "найдовше літаючої"? Іншими словами, нижче йтиметься про птаха, яка знаходиться в повітрі довше інших. 


 До речі, не так давно я писав про  найрідкіснішою птаху в світі. На щастя, найдовше  літаючим птахом не є  найрідкіснішою, і досить поширена в різних країнах світу. 

Так от, довше за всіх у повітрі знаходиться стриж , один з видів стрижів, який називається "баштовий", або "чорний". На латині назву виду пишеться ось так - Apus apus. За словами вчених, цей птах може перебувати в повітрі безперервно кілька років. При цьому розмір тіла птаха невеликий - до 18 сантиметрів. Розмах крил при такому розмірі тіла - 40 сантиметрів.

 Стриж живе в середній Європі, а також в північній і середній Азії. Незважаючи на назву, оперення стрижа має темно-бурий забарвлення з зеленуватим відливом, який можна назвати металевим. 

У польоті чорний стриж харчується, в польоті п'є (під час дощу, в тих регіонах, де дощ іде часто), або на льоту черпає дзьобом воду. У польоті цей птах навіть злучається. І так, чорного стрижа можна назвати і найшвидшою птахом (якщо говорити про горизонтальну, а не про вертикальної швидкості). Стриж літає зі швидкістю 120-180 кілометрів на годину.

Переглядів: 3249 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: