DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.49.50
Головна » 2016 » Вересень » 6 » Найбільша IT-угода в історії Європи завершена: ARM став частиною SoftBank
13.00.05
Найбільша IT-угода в історії Європи завершена: ARM став частиною SoftBank

      Японська компанія SoftBank повідомила про завершення процесу придбання відомого британського розробника процесорних архітектур ARM. Нагадаємо, про угоду вартістю понад $ 31 млрд було оголошено трохи більше півтора місяців тому. До речі, це найбільша в історії угода такого роду в Європі. З завтрашнього дня ARM назавжди зникне з котирувальних списків Лондонської фондової біржі.

ARM - лише остання в пристойному списку придбань, зроблених SoftBank за відносно недовгий період. Приблизно чотири роки тому SoftBank купив оператора мобільного зв'язку Sprint за $ 20 млрд, а до цього вклав $ 15 млрд в японський підрозділ компанії Vodafone. Як бачимо, у компанії не слабкі фінансові можливості.

Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день розробки ARM використовуються в переважній більшості мобільних пристроїв. Також відомо, що сама компанія ARM мікросхеми не випускає, натомість віддаючи перевагу ліцензувати процесорні ядра, графічні процесори та інші об'єкти інтелектуальної власності трійці ключових гравців - Qualcomm, MediaTek і Samsung. Тільки в минулому році по всьому світу було продано 15 млрд (!) мікросхем з архітектурою ARM, приблизно половина з них припала на мобільні пристрої.

Як ми вже писали раніше, компанія SoftBank розраховує, що покупка ARM, в числі іншого, допоможе їй істотно просунутися в стрімко розвиваючомуся сегменті пристроїв Інтернету речей. Залишається додати, що в минулому році ARM виручив $ 1,5 млрд, тобто про коротких термінах окупності інвестицій тут говорити не доводиться.

Джерело: The Verge
Переглядів: 121 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: