DVI

Субота, 20.07.2019, 13.39.27
Головна » 2013 » Липень » 26 » Найбільш оманливі вакансії або що вам не говорять при влаштуванні на роботу
10.23.31
Найбільш оманливі вакансії або що вам не говорять при влаштуванні на роботу
Найкращі оманливі вакансії або що вам не говорять при влаштуванні на роботу
        Існують такі вакансії, на які так хочеться відповісти позитивно, але ми то знаємо які підводні камені ховаються, наприклад, під такою простою вакансією як охоронець. Розповімо всю правду про те, чим насправді вам доведеться займатися на робочому місці.
Так склалося, що гроші потрібні всім. Тенденції сучасної молоді говорять про те, що акселерація набирає свої оберти. Якщо ти погано вчишся в школі (інституті) і не знаєш слова акселерація - поясню, що у спрощеному варіанті це означає надмірно швидке дорослішання.

Одним словом - діти швидко дорослішають, починають робити дорослі речі і як усім дорослим їм все раніше потрібні гроші. Якщо ви вже виросли з сум «кишенькових витрат» або просто шукайте собі нову роботу - я трохи розповім вам про підводні камені.

Відразу обмовлюся, що мова піде про вакансії, що не вимагають відмінної освіти. Ні, вчитися треба добре в будь-якому випадку - однак при спеціалізованих вакансії з хорошим окладом вам відразу зведуть наклеп вашу компетенцію і ніяких раптових розвантажень машин з водою для кулера посеред квартального звіту на горизонті не з'явитися. Так що стаття буде корисна для тих хто тільки починає свій трудовий шлях або для молоді, яка шукає підробіток на літо. 

Охоронець

Хто з вас не бачив оголошення на дверях найближчого супермаркету, що туди потрібно охоронець? Та й дійсно, часом там працюють такі індивідууми з такою чарівною печаткою інтелекту на обличчі, що ви просто впевнені - вас-то точно візьмуть. Однак якщо ви думаєте що будете з грізним обличчям стояти на касі, посмикувати мускулами, накоченими в спортзалі і ловити порушників на очах у вражених дівчат - то поспішаю вас розчарувати. Якщо ви охоронець без ліцензії, а так воно, швидше за все і є, то керівництву магазину нічого не коштуватиме вас звільнити при відмові робити що небудь ще - адже на вулиці десятки добровольців. 

Що доведеться робити : Будьте готові до розвантаження товару, посади кур'єра, а в дрібних магазинчиках при особливо запущених випадках - посади прибиральниці за сумісництвом.

Няня

Багато дівчат обожнюють малюків і власне процес виховання. Тому деякі охоче йдуть на вакансію няні. Робота представляється їм відмінним тренуванням до майбутнього сімейного життя і материнства, за яку ще й заплатять. Не скажу, що веселих ігор з дітками і прогулянок у парку не буде, проте варто бути готовими і до інших речей.

Що доведеться робити : Дуже часто деякі сім'ї абсолютно безсоромно можуть використовувати дівчат і в якості домогосподарок під приводом приготувати маляті поїсти, а заодно і всій родині. Будьте готові до пропозиції прибратися в квартирі поки дитина спить, а також супроводжувати його під час прогулянки з батьками, коли їм захочеться кудись відійти. Загалом, будьте обережні - охоронцем, домогосподаркою і куховаркою ви точно не наймалися.

Програміст

Це ємне слово сьогодні досить часто зустрічається в оголошеннях «шукаю роботу». Хлопці навчилися «ставити вінду» і пароль на  користувача, починають думати, що вони програмісти і пора на роботу. Проте варто поговорити з роботодавцем про коло своїх обов'язків. Може статися, що вам доведеться робити те, про що ви навіть і не чули, а відповідальність при поломці недешевого комп'ютерного обладнання цілком ляже на вас. 

Що доведеться робити : все що завгодно. Дійсно, може пощастити, і ви можете сидіти і отримувати зарплату, робити вилазки не частіше разу на тиждень, щоб перезавантажити завислий комп'ютер якоїсь «блондинки». А можливо на вас будуть висіти серверна і за поломку там ви позбудетеся зарплати і будете ще повинні. Також можуть змусити налаштовувати локальну мережу, розбиратися в спеціалізованому софті і займатися сайтом компанії. За відмову - оголосити некомпетентність і позбавити зарплати. Тому правильно оцініть свої знання і детально переговоріть з роботодавцем при влаштуванні. 

Менеджер з продажу

Гучне слово, а на ділі зараз на цю посаду беруть навіть студентів першого курсу. Міф про великий просторий кабінет і офіс швидко розвіється, коли вас попросять займатися зовсім не тим, чим ви очікували. Ринок збуту постійно росте і обганяє підготовку кваліфікованих кадрів - звідси така ситуація. 

Що доведеться робити : Роздача листівок на вулиці, телефонувати по клієнтської бази, посаду кур'єра і велекої ляльки у вигляді логотипу або символу улюбленої компанії. Ось той неповний перелік, який вас може чекати на цій посаді. Безсумнівно, все це сприяє збільшенню продажів, але Чи  таку роботу ви хотіли? Як і у всіх інших випадках - укладання договору з чітким описом ваших функцій - кращий захист від подібних ситуацій. 

Переглядів: 242 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: