DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.50.23
Головна » 2016 » Серпень » 18 » Національна поліція України отримає 18 спеціально обладнаних патрульних автомобілів ZAZ Forza і ZAZ Vida
17.00.41
Національна поліція України отримає 18 спеціально обладнаних патрульних автомобілів ZAZ Forza і ZAZ Vida

      Урочиста церемонія передачі 18 спеціально обладнаних патрульних автомобілів ZAZ Forza і ZAZ Vida представникам Національної Поліції України відбулася 18 серпня. Про це виданню ЛІГА.net повідомили в прес-службі Української Автомобільної Корпорації (УкрАВТО).Автомобілі випускаються на потужностях Запорізького автозаводу, який входить в структуру корпорації УкрАВТО (належить Таріелу Васадзе). Вперше машини для поліції УкрАвто представило в травні - на Столичному автошоу.

Відзначимо, що в середині липня Міжвідомча робоча група МВС та Мінприроди схвалила проект по заміні автотранспортного парку поліції автомобілями з гібридною силовою установкою на базі кросовера Mitsubishi Outlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric). В результаті Національна поліція України отримає 651 гібридний кросовер в рамках Кіотського протоколу.

А ще раніше повідомлялося, що Національна поліція України збирається замінити Toyota Prius (до речі, отриманими в рамках того ж Кіотського протоколу) більш придатними для несення служби автомобілями. До того ж цього літа київські поліцейські отримали ще один вид екологічно чистого транспорту - велосипеди.

Джерело: ЛІГА.net
Переглядів: 154 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: