DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 12.30.40
Головна » 2018 » Грудень » 18 » На зміну фінансовій анархії ICO прийде ера регульованого STO
16.00.30
На зміну фінансовій анархії ICO прийде ера регульованого STO
      Інтерес до криптовалют падає разом з їх курсом, а про ICO вже майже не говорять. Проте, це не означає, що збирати гроші криптовалютним краудфандінгом перестануть, говорить глава компанії 9 Spokes і член ради директорів Асоціації регулювання криптовалютної індустрії Томас Пауер. На його думку, на зміну ICO прийде STO - контрольоване державою розміщення криптоактивів.

Спеціаліст пояснює, що на зорі популярності ICO ентузіасти раз у раз прогнозували, що цей формат збору коштів на бізнес-проекти потіснить IPO. У плюси йому записували простоту і відсутність необхідності в будь-яких регуляторах.

Але дуже скоро число випадків шахрайств при проведенні неконтрольованого запуску криптовалют і цифрових токенів стало стрімко рости, і сьогодні вже мало не кожне ICO підозрюють у намірі обдурити інвесторів. Ринок первинного розміщення «монет», по суті, зійшов нанівець.
«Нерегульовані ICO мертві», - коротко резюмував Пауер, обговорюючи майбутнє індустрії.
При цьому експерт закликає спокійно ставитися до краху ринку ICO.
«Коли одні двері закривається, відкривається інші», - пояснює він.
«Біткоін як і раніше існує, незважаючи на обвал його вартості з початку року. - резюмують журналісти The Next Web. - Не зник нікуди і феномен криптовалюта. Таким чином, цілком можливо, на зміну ICO дійсно прийде STO, а разом з цим відбудеться і довгоочікувана раціоналізація ринку: цінність криптовалют нарешті перестане бути спекулятивним, ними почнуть користуватися в повсякденному житті і вони стануть важливим бізнес-інструментом».

Джерела: hightech.plusThe Next Web
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: