DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.41.49
Головна » 2018 » Серпень » 28 » На «Конкурсі елегантності» в Пеббл Біч представили прототип футуристичного електричного Спідер Infiniti Prototype 10
14.00.31
На «Конкурсі елегантності» в Пеббл Біч представили прототип футуристичного електричного Спідер Infiniti Prototype 10
      В рамках заходу Pebble Beach Concours d'Elegance 2018 був представлений стильний електричний спідстер Infiniti Prototype 10. Так само, як і попередня модель даної лінійки прототипів Infiniti Prototype 9, новинка використовує ретро-стилістику і так само, як і концепт Q Inspiration - футуристичні елементи.

За допомогою даної моделі дизайнери Infiniti спробували переосмислити класичний одномісний спідстер, надавши йому сучасні риси, властиві майбутнім серійним електромобілів бренду. По суті, Infiniti Prototype 10 являє собою подовжений купеподібний седан, створений на основі силуету Q Inspiration із зрізаним дахом і відмовою від пасажирського місця.


Так як це суто дизайнерський проект, його творці не розкривають технічних подробиць електричної платформи. Однак під час презентації Prototype 10 інженери компанії анонсували, що починаючи з 2021 року, кожна нова модель Infiniti буде містити електродвигуни в тій чи іншій формі (електромобіль / гібрид).

Джерело: Infiniti
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: