DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.12.17
Головна » 2017 » Жовтень » 3 » На компонентах для Apple iPhone X компанія Samsung зможе заробити значно більше, ніж на компонентах для власного Galaxy S8
12.19.43
На компонентах для Apple iPhone X компанія Samsung зможе заробити значно більше, ніж на компонентах для власного Galaxy S8
      Не секрет, що Samsung має величезні виробничі потужності і багато електронних компонентів для своїх смартфонів виробляє сама (силами власних підрозділів), та й іншим ще продає. Так історично склалося, що Apple, незважаючи на всі чвари і патентні суперечки є якщо не основним, то одним з головних клієнтів Samsung. Так ось, результати недавнього дослідження, проведеного фахівцями Counterpoint Technology для The Wall Street Journal, вказують, що Samsung зможе виручити з продажу компонентів для смартфона Apple iPhone X більше, ніж з продажів компонентів для свого власного флагмана Galaxy S8. За оцінками Counterpoint Technology, різниця складе $ 4,2 млрд, тобто буде дуже суттєвою.

Про всяк випадок уточнимо, що в даному випадку мова про підрозділ Samsung, що випускає різні електронні компоненти, які поряд з відомою більшості по смартфонам і іншої споживчої електроніки Samsung Electronics входить в конгломерат Samsung Group.

За оцінками Counterpoint Technology з кожного реалізованого примірника iPhone X підрозділ Samsung буде отримувати $ 110, тоді як кожен проданий Galaxy S8 буде приносити майже вдвічі більшу суму - $ 202. Нагадаємо, що тут мова суто про компонентах. Підсумкову різницю аналітики розрахували з прогнозу, що за 20 місяців з моменту старту продажів Apple продасть близько 130 млн iPhone X, а Samsung - близько 50 млн Galaxy S8. Саме різницею в обсягах продажів і обумовлена ​​різниця в сумі доходів, згадана вище.

Відзначимо, що Samsung - єдина в світі компанія, здатна поставити дисплеїв OLED, чіпів флеш-пам'яті і мікросхем ОЗУ в тих обсягах, які необхідні Apple для випуску iPhone. Не варто забувати, що смартфони iPhone і раніше залишаються головним джерелом доходів Apple. Як відзначає WSJ, ці замовлення компонентів від Apple становлять величезний шматок компонентного бізнесу Samsung - вони забезпечують приблизно 35% від усіх надходжень. Це дуже показовий приклад того, наскільки Apple і Samsung, будучи завзятими конкурентами на ринку смартфонів, в той же час неймовірно сильно залежать один від одного. Короткий відеоролик від Nerdwriter нижче відмінно пояснює цей парадокс.

Вартість всіх компонентів iPhone X ви можете дізнатися з нашої попередньої замітки.

Джерело: The Wall Street Journal
Переглядів: 182 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: