DVI

Субота, 18.08.2018, 12.58.45
Головна » 2018 » Серпень » 6 » На глобальному ринку планшетів прискорився спад продажів, приріст спостерігається лише у Apple і Huawei
09.14.40
На глобальному ринку планшетів прискорився спад продажів, приріст спостерігається лише у Apple і Huawei
      На глобальному ринку планшетів спостерігається тривалий спад. Ось уже протягом 15 кварталів поспіль тут фіксується зниження продажів, і другий квартал 2018 року не став винятком, про що свідчать дані останнього звіту компанії IDC.

У минулому кварталі було реалізовано лише 33 млн планшетів. Це на 5 млн пристроїв менше показника аналогічного періоду попереднього року. У минулі роки ринок планшетів скорочувався на однозначне число. Але в цьому році темпи падіння прискорилися, і в другому кварталі зафіксовано зниження поставок планшетів вже на двозначний показник - 13,5%.

Майже у всіх великих виробників планшетів спостерігається зниження продажів. Лише у Apple і Huawei зафіксовано зростання збуту на 0,9% і 7,7%, відповідно. А найгірше в групі лідерів справи йдуть у компанії Amazon, у якій зафіксовано зниження поставок відразу на третину. В результаті, вона опустилася в рейтингу на одну позицію, поступившись четверте місце компанії Lenovo. Докладні дані з показниками кожної компанії представлені в таблиці.

Джерело: The Verge
Переглядів: 12 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: