DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.03.25
Головна » 2016 » Серпень » 18 » На Gamescom виявили постер Half-Life: 3, але ...
08.29.20
На Gamescom виявили постер Half-Life: 3, але ...

      Журналісти Eurogamer, одними з перших прибули на міжнародну ігрову виставку, на головному вході захода поруч з плакатами TitanFall 2 і Watch Dogs 2 виявили банер для багатьох довгоочікуваної третьої частини шутера Half-Life. На жаль, яскраво-руде полотно, натякало на продовження легендарної науково-фантастичної історії, на перевірку виявилося всього лише ще одним дотепним жартом.

При більш детальному розгляді повна фраза дрібнішим шрифтом говорить «Half-Life: 3 журналіста, які грали в неї, коли вона вийшла». Тобто, на виставці троє представників преси проведуть прес-конференцію і поділяться своїми враженнями про легендарний шутер. Відповідальними за настільки тонкий рекламний тролінг виявилися німецькі ігрові видання Spieletipps ( «Поради по іграм») і GIGA Games.

Так і не побачило світ продовження Half-Life протягом тривалого часу залишається гарячою темою обговорення в середовищі гравців. Наприклад, презентація Valve, нібито призначена на 3 години і 3 хвилини 3 березня 2015 року, змусила багатьох повірити в те, що в цей день нарешті презентують Half-Life 3. Також гравці часто згадують жартівливу тему з ігрового форуму NeoGAF, яка має назву "first Half-Life, 3 screenshots". Автор показав 3 скриншота оригінальної Half-Life і більше нічого. При цьому багато прочитали заголовок зовсім по-іншому. Нібито готується до релізу Half-Life 3 неодноразово «знаходили» і в Steam - сервісі, що належить Valve.

Анонс Half-Life 3 міг би стати приємною несподіванкою Gamescom, враховуючи, що деякі великі видавці відмовилися проводити конференції. Sony і Microsoft вже дали зрозуміти, що нічого нового не покажуть, Blizzard відверто розчарувала фанатів, а EA провела одну з найбільш нудних презентацій на виставці.

Джерело: Eurogamer
Переглядів: 118 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: