DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.04.00
Головна » 2016 » Листопад » 14 » МВС України планує створити аналог американського реєстру Carfax, який буде містити детальну історію кожного автомобіля
14.30.01
МВС України планує створити аналог американського реєстру Carfax, який буде містити детальну історію кожного автомобіля

      Міністерство внутрішніх справ повідомило, що на даний момент інформація про автомобілі та їх власників є однією з найбільш затребуваних в Україні. Зокрема, кількість запитів до Єдиного державного реєстру вже перевищило позначку в 500 тисяч звернень. Однак зупинятися на цьому в МВС не збираються, в планах відомства створення ще більш докладного реєстру, який буде містити максимально повну інформацію про кожний автомобіль в Україні, включно з кількістю власників, ДТП, ремонти, використання в якості таксі і т.д.

На даний момент Єдиний державний реєстр МВС дозволяє отримати дані про транспортний засіб, який часто необхідний при складанні процесуальних документів про накладення на нього арешту, оголошення в розшук, визнання речовим доказом або знаряддям злочину.

Доступ до єдиного державного реєстру МВС тепер мають не тільки посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Інформація про автомобіль стала доступна також адвокатам і нотаріусам, які можуть отримати доступ при укладенні договору з адміністратором сервісного центру МВС, що раніше було неможливим.

«В процесі реалізації реформи, ми підемо далі - прагнемо створити в Україні аналог американського Carfax, що дозволить розширити обсяг інформації про транспортний засіб до максимально детальної історії авто: скільки було власників, заміна кольору, наявність ДТП», - зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Відзначимо, що безкоштовні витяги з реєстру МВС можна отримати в письмовому, так і в електронному вигляді, скориставшись сайтом Головного сервісного центру МВС або порталом державних послуг iGov.

Джерело: МВС України
Переглядів: 185 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: