14.12.34
Музика в машині. Дешево і сердито.
      Автомобілів з'являється все більше, і вже кожен з нас має чотириколісного друга або замислюється про його придбання. Молодим людям, які знаходяться тільки на початку свого кар'єрного шляху, дістаються автомобільчики бюджетні, зі старими касетними або CD-магнітолами або взагалі без них. При загальної розбещеності музичним розмаїттям Інтернету, цілком зрозуміло, що ніхто не збирається миритися з тишею на машині. 

Так що ж робити, якщо неохота витрачатися на дороге аудіо-обладнання або йти в авто-салон, і обладнати свою машину колонками і магнітолою ? 

1. Портативні колонки

Самий бюджетний і легкий спосіб поставити музику в вашу машину. Сам скористався ним після того, як мені дісталася моя перша машина без магнітоли, і пересуватися в ній на великі відстані було досить і досить нудним. Спосіб хороший тим, що не вимагає всяких технічних знань. Ви просто берете свій телефон або плеєр і під'єднуєте її до однієї або декількох портативним колонкам, які в свою чергу, як правило, мають підзарядку через USB-порт. 

Таким чином, перейнявшись ще й зарядним пристроєм від прикурювача - ви істотно продовжите час прослуховування. Всю легкість буття в даному випадку зіпсує якість звучання, яке навіть за умови, що ви купите не найдешевші портативні колонки, залишиться досить і досить низьким, до того ж, при прослуховуванні важких композицій буде начисто їсти баси. 

 2. FM-трансмітер 

Вельми корисний девайс, який при встромлені в прикурювач забезпечить вам в машині як музику з телефону або флешки, так і дасть можливість прослуховувати радіо. Прилад  середніх розмірів, і зручний тим, що ви можете причепити до нього практично будь-якого розміру флешку з музикою, яку завчасно накачали. А поєднавши це диво техніки з таким девайсом, як розгалужувач прикурювача і приєднавши таким же чином зарядку для телефону - ви отримаєте апарат, який забезпечить вас музикою на багато і багато кілометрів шляху. 

Якість звучання при цьому буде трохи краще, ніж у портативних колонок, особливо при програванні радіочастот. Додам, що тим товаришам, які все - таки спорудять невбиваєму версію девайса з розгалуджувача прикурювача і зарядки, доведеться миритися з габаритами і тим фактом, що при перемиканні швидкостей треба буде намагатися все це не зачепити, адже найчастіше прикурювач розташований поряд з КПП. 

3. Портативний Інтернет- радіоприймач

Якщо ви подумали, що я вас відсилаю назад в 20 століття, де за музику у вашому авто відповідатиме пихкаюча мильниця з висувною антеною, яку ми так часто бачимо у дачників і провінційних таксистів, то ви помиляєтеся. Сучасний, стильний девайс, який буде ловити більшість інтернет-радіо каналів - ось наша відповідь тиші в машині. Як правило, приймач має вельми непоганий акустикою і видає цілком прийнятне чисте звучання, так що навіть самі вибагливі меломани залишаться задоволені. 

Не секрет, що зараз кількість радіостанцій в інтернеті перевалило за стотисячну позначку, і при такому різноманітті вибрати музику вам буде досить легко. Єдина ложка дьогтю - наявність мережі, яку можна забезпечити або хорошим сигналом громадського wi-fi, або використовуючи трнаслятор wi-fi сигналу у себе в телефоні, що, на жаль, негативно позначиться на балансі вашого рахунку. 

Переглядів: 573 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close