DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.40.49
Головна » 2017 » Липень » 4 » Mozilla натякнула на стеження за користувачами браузера Chrome за допомогою рекламного щита в Сан-Франциско
12.00.03
Mozilla натякнула на стеження за користувачами браузера Chrome за допомогою рекламного щита в Сан-Франциско
 
      Компанія Mozilla, яка розробляє браузер Firefox, розмістила в Сан-Франциско рекламний банер, який підіймає проблему стеження в інтернеті. На ньому написано:

«Великий браузер стежить. Вільно переглядайте [інтернет] разом з Firefox ».

При цьому слово «браузер» було пофарбовано в фірмові кольори Google Chrome - червоний, жовтий, зелений і синій.

 

Користувачі звернули увагу на появу банера під час конференції All Hands 2017, яку Mozilla проводила з 26 по 30 червня.

«Великий браузер стежить» - алюзія на фразу «Великий брат стежить за тобою», яка натякає, що у спецслужб всіх розвинених країн є інструменти для стеження за громадянами, в тому числі в інтернеті.

Деякі користувачі висловили невдоволення таким маркетинговим ходом Mozilla і вказали на занадто агресивну кампанію по просуванню.

Крім того, 26 червня Mozilla запустила власний аудіопідкаст IRL, який буде присвячений, в тому числі, проблем безпеки призначених для користувача даних в інтернеті.

У червні Mozilla запустила кілька ініціатив, присвячених захисту особистих даних і свободи слова в інтернеті. Так, 29 червня в рамках All Hands компанія провела захід Internet Health. Його мета - привернути увагу до можливого скасування правил «мережевого нейтралітету», яку лобіює керівництво Федеральної комісії зі зв'язку США. Правила «мережевого нейтралітету» вимагають від провайдерів надавати безкоштовний доступ не тільки до своїх сервісів, а й до трафіку інших операторів і компаній.

 
Джерело: vc
  
Переглядів: 55 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: