DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.17.52
Головна » 2016 » Листопад » 7 » Motorola збирає ідеї для нових змінних модулів MotoMods і допоможе в створенні найбільш цікавих з них
13.00.28
Motorola збирає ідеї для нових змінних модулів MotoMods і допоможе в створенні найбільш цікавих з них

      Деякий час компанія Motorola просуває ідею використання змінних задніх панелей для смартфонів, завдяки яким можна користуватися розширеним набором функцій мобільних пристроїв. Модулі MotoMods доступні для лінійки смартфонів Moto Z. Компанія всіляко намагається збільшити популярність таких модулів.

Так, Motorola запустила програму MotoMods Development Kit (MDK). Вона дозволить стороннім виробникам розробляти і виробляти власні змінні модулі для смартфонів Moto Z. Але це не єдина ініціатива компанії. Крім того, Motorola спільно з Indiegogo запустили конкурс MotoMods Developer, в рамках якого буде вестися пошук найбільш цікавих ідей для майбутніх модулів.

До 31 січня 2017 року будь-який бажаючий може запропонувати власну ідею для нових модулів MotoMods. Серед усіх учасників «експертною групою з лідерів галузі» будуть відібрані фіналісти, яким і буде запропонована можливість профінансувати створення модулів на базі їх ідей на краудфандінговой платформі Indiegogo. Також фіналісти отримають подарунки від Motorola в вигляді Moto Z і MDK, що покликане спростити процес створення прототипів модулів. Крім того, фіналісти зможуть відвідати штаб-квартиру Motorola в Чикаго, де проведуть зустрічі з командою розробки MotoMods і зможуть обговорити питання створення власних рішень.

Разом з тим, Motorola анонсувала проведення хакатонів: в Нью-Йорку в грудні і в Сан-Франциско в січні наступного року. Всі учасники, які створили нові модулі MotoMods під час цих хакатонів, також візьмуть участь в краудфандінговій кампанії на Indiegogo, а переможці хакатонів отримають попередні запрошення на зустріч в Чикаго.

Нарешті, Lenovo Capital буде здійснювати пряме фінансування ідей MotoMods, які зможуть «дійсно вразити» представників Motorola. На ці цілі виділено $ 1 млн.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 247 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: