DVI

Понеділок, 10.12.2018, 11.29.48
Головна » 2018 » Грудень » 3 » Morgan Stanley рекомендує інвесторам звернути увагу на приватні космічні компанії
16.00.32
Morgan Stanley рекомендує інвесторам звернути увагу на приватні космічні компанії
      Аналітики американського інвестбанку Morgan Stanley радять своїм клієнтам звернути увагу на космос. На їхню думку, в 2019 році в космічній економіці відбудеться ряд революційних подій.

«Ми стоїмо на порозі найважливіших технологічних і галузевих віх. Це сильно підвищить ставки в космічній індустрії», - пише в листі інвесторам аналітик Morgan Stanley Адам Джонас.

В даний час, за даними інвестбанку, на космічні компанії звертає увагу лише мала частина інвесторів. Це, як правило, тільки ті люди, у яких космічні стартапи вже представлені в інвестиційному портфелі.

Джонас і його колеги з Morgan Stanley переконані, що настав час змінити підхід. Вони радять інвесторам звернути увагу на космічну індустрію і кажуть, що 2019 рік - найкращий для інвестицій в неї.

В лідери космічного ринку Morgan Stanley записує SpaceX і Blue Origin. При цьому великий внесок в розвиток космічного ринку експерти чекають і від менш масштабних проектів на кшталт Vector і RocketLab, а також від Virgin Orbit.

З огляду на все це, аналітики бачать великі можливості для зростання галузі. Вони прогнозують, що до 2040 року космічна економіка буде оцінюватися в $ 1 трлн. Причому особливий успіх вони пророкують підприємству Ілона Маска.

«На сьогоднішній день капіталізація SpaceX оцінюється в $ 28 млрд, і в майбутньому, з запуском власної мережі супутників, новими контрактами NASA і першими комерційними пусками ракет Falcon Heavy, вона може збільшитися в 2-5 разів», - підкреслили аналітики.

Джерела: CNBChightech.plus
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: