08.15.55
monobank, Нова Пошта, Waze, Viber і інші. Помилка в SDK Facebook вивела з ладу багато популярних додатків на iOS
      Вдень 10 липня користувачі iOS по всьому світу, в тому числі і в Україні, почали масово скаржитися на проблеми в роботі різних найпопулярніших додатків - TikTok, Spotify, Pinterest, Tinder, Viber, Waze, monobank, Нова Пошта і т.д. Ситуація обумовлена ​​помилкою в SDK Facebook - таке вже траплялося в травні.

Приблизно о 16:00 за Києвом додатки повернулися до нормальної роботи.

За даними сайту Downdetector, що відслідковує збої в роботі популярних сервісів, перші повідомлення про неполадки почали надходити приблизно о 13:00 за Києвом. На GitHub також є чимало скарг розсерджених розробників.


Як зазначалося вище, причина збою - помилка в Facebook SDK, інтегрованого в багато великих додатки для аналітики, націлення та авторизації.

У Facebook вже заявили, що працюють над вирішенням проблеми. Минулого разу, коли подібного роду збій виник в травні, розробники усунули проблеми в той же день. Так що залишається чекати.

Найцікавіше, що Viber, який недавно голосно заявив про припинення всіх ділових відносин з Facebook, зараз теж має проблеми, як і всі інші ¯_ (ツ) _ / ¯.
Переглядів: 50 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close