DVI

Понеділок, 26.08.2019, 06.49.49
Головна » 2019 » Липень » 12 » Монако стало першою європейською державою, повністю покритим 5G-зв'язком
12.28.38
Монако стало першою європейською державою, повністю покритим 5G-зв'язком
      Князівство Монако стало першою європейською державою, територія якого повністю покрита мережею нового стандарту 5G. Про це HelloMonaco з посиланням на власника місцевого мобільного оператора-монополіста Monaco Telecom Ксавьера Нілу, французького мільярдера.
«Світова прем'єра 5G: Monaco Telecom - перший оператор в світі, цілком покрили 5G всю країну! Надшвидкісний інтернет на швидкостях до 1,4 Гбіт / сек. 5G включений в усі мобільні тарифи», - заявив Ніл в Twitter.

 

Як повідомляється, що використовується Monaco Telecom 5G-обладнання було розроблено та встановлено компанією Huawei. За словами глави китайської корпорації Го Піна, «невелика територія Монако дозволяє зробити князівство свого роду технологічною вітриною в цілому ряді цифрових секторів, наприклад, з'єднавши розвиток мереж 5G c програмою технологій розумного моста».
«Досвід Монако має всі шанси стати прикладом як для інших операторів зв'язку, так і для інших держав», - підкреслив глава Huawei.

«5G - це не просто поліпшення пропускної здатності мобільних мереж, яке припаде до душі рядовим користувачам; це провісник зміни економічної парадигми і інтеграції високих технологій в усі сфери нашого життя. Енергетика, медицина, ЗМІ, охорона здоров'я, громадська безпека, безпілотний транспорт - завдяки 5G всі ці сфери трансформуються до невпізнання, відкривши перед князівством і його жителями величезні можливості», - прокоментував запуск 5G Фредерік Гент, міжвідомчий делегат Монако, який відповідає за розвиток технологічного сектора.
Аналогічної думки дотримується президент Monaco Telecom Етьєна Франз, який вказує, що розгортання на території князівства мережі п'ятого покоління є частиною плану, спрямованого, перш за все, на розширення використання в країні передових технологій: так, в найближчому майбутньому влада карликової держави має намір видати пожежним дрони, які підтримують передачу даних по 5G і здатні забезпечити трансляцію картинки з бортових камер в надвисокій якості, а також реалізувати за допомогою 5G «технології телемедичної кспресс-діагностики» для лікарських бригад МНС.

Наостанок зазначимо, що можливість користуватися мережами 5G в рамках діючих тарифів для рядових користувачів Monaco Telecom буде доступна до кінця липня 2020 року.
Переглядів: 198 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: