DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.00.11
Головна » 2016 » Грудень » 30 » Мобільні пристрої Apple частіше за інших вибирають в якості подарунка на зимові свята, але їх популярність знижується
09.00.16
Мобільні пристрої Apple частіше за інших вибирають в якості подарунка на зимові свята, але їх популярність знижується
      Ресурс Flurrymobile опублікував рейтинг найбільш популярних смартфонів і планшетів, які були активовані протягом минулого уїк-енду, коли святкувалися Різдво і початок Хануки.


Найбільша кількість активацій в ці святкові дні доводилося на пристрої виробництва Apple, на їх частку припадає 44% від загальної кількості. У минулому році цей показник становив 49,1%. Таким чином, за минулий рік популярність техніки Apple знизилася більш ніж на 5 відсоткових пунктів. На другому місці за популярністю виявилися мобільні пристрої Samsung з показником 21%. В даному випадку, навпаки, спостерігається зростання популярності - трохи більше ніж на 1 відсотковий пункт. На третьому місці з суттєвим відставанням розташувалася техніка Huawei з показником всього 3% від загальної кількості активованих пристроїв. Мобільні пристрої таких брендів як LG, Amazon, Oppo, Xiaomi і Motorola активувалися в 2% випадків (для кожного бренду).

Також відзначається тенденція до поступового збільшення популярності фаблетів (до таких належать смартфони з діагоналлю екрану від 5 до 6,9 дюйма). У цьому році на їх частку припадає вже більше третини всіх активованих пристроїв. А ось популярність планшетів поступово знижується, як і середньорозмірних смартфонів (з діагоналлю екрана від 3,5 до 4,9 дюйма).

Джерело: Flurrymobile
Переглядів: 161 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: