DVI

Субота, 18.08.2018, 12.56.55
Головна » 2018 » Липень » 23 » Міністерство освіти України назвало ТОП-5 найпопулярніших у абітурієнтів ВНЗ та спеціальностей
09.06.58
Міністерство освіти України назвало ТОП-5 найпопулярніших у абітурієнтів ВНЗ та спеціальностей
      Міністерство освіти України назвало найпопулярніші спеціальності і ВНЗ за підсумками подання мільйона заяв абітурієнтів. Інформація була озвучена заступником Міністра освіти і науки Юрієм Рашкевичом під час прес-конференції в МОН.

Право, філологія, середня освіта, менеджмент і медицина - поки саме на ці спеціальності абітурієнти подали найбільше заяв. Серед університетів найпопулярнішими у вступників зараз є КНУ ім. Шевченко, ЛНУ ім. Франко, КПІ ім. Сікорського, Львівська політехніка та ХНУ ім. Каразіна.
«Сьогоднішній день можна вважати екватором вступної кампанії - тиждень подачі заяв вже позаду і тиждень ще попереду, їх прийом триватиме до 18 години 26 липня. До 18 години 25 липня буде відкрита реєстрація електронних кабінетів. А вже 1 серпня відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників», - повідомив Юрій Рашкевич.
Він зазначив, що база, в якій відбувається реєстрація електронних кабінетів, працює бездоганно і жодного критичного збою за цей час в її роботі не було.
«Робота триває в штатному режимі. Якщо навіть бувають невеликі порушення, вони оперативно усуваються. Комунікація як зі вступниками, так і з приймальними комісіями налагоджена добре. Працюють «гарячі лінії» та електронні ящики МОН та ІнфоРесурс, для операторів ЄДЕБО (Єдина державна електронна база з питань освіти) створена окрема група в соціальній мережі, де можна швидко і безпосередньо вирішити всі питання», - зазначив заступник міністра.
Таким чином, всього на ранок 19 липня 2018 року українські абітурієнти подали до ВНЗ майже мільйон заяв на бакалавра, магістра та молодшого спеціаліста. З них більше половини - близько 600 тис. заяв - представлені в електронному вигляді. Електронні кабінети зареєстрували вже 151 тис. абітурієнтів - це більше 90% відсотків від очікуваного в цьому році кількості. З них 130 тис. вже подали електронні заяви.
«Середня кількість заяв, які сьогодні подали абітурієнти - 4. Згідно з умовами прийому кожен абітурієнт може подати на бюджетні месця в ВУЗах до 7 заяв. Тобто швидше за все більшість вступників чекають останніх днів вступної кампанії, щоб в залежності від ситуації та маркетингових послуг подати свої останні заяви. У підсумку тільки на бакалавра ми очікуємо близько мільйона заяв», - зазначив Юрій Рашкевич.
Нагадуємо, що раніше Міністерство освіти оприлюднило розподіл держзамовлення на кожну спеціальність і ВНЗ.

Джерело: Міністерство освіти України
Переглядів: 23 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: