DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.14.05
Головна » 2016 » Жовтень » 27 » Міністерство юстиції України запускає сервіс SMS-інформування громадян про реєстраційні дії, що здійснюються з їх нерухомістю
17.30.53
Міністерство юстиції України запускає сервіс SMS-інформування громадян про реєстраційні дії, що здійснюються з їх нерухомістю

      В ході чергового засідання Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мін'юсту, яка дає можливість запустити систему інформування українських громадян про будь-які реєстраційні дій, що здійснюються з їх нерухомістю, а також сповіщати власників про те, хто з користувачів реєстру цікавився їхнім майном.

Він також повідомив, що крім інформації про реєстраційні дії, користувачі зможуть в режимі реального часу дізнаватися про те, хто саме цікавився їхньою власністю.

За словами глави Мін'юсту, щоб скористатися новою послугою треба зробити 3 кроки. Перший з них полягає в отриманні реєстраційного номера об'єкту нерухомості. Він зазначений в реєстраційних документах та безпосередньо в реєстрі. Другий крок - відкрити кабінет власника майна на сайті реєстру, і поставити майно на відповідний контроль. Третій крок - вказати номер телефону, куди будуть приходити повідомлення.

Нагадаємо, що недавно заступник міністра юстиції України Павло Мороз повідомив, що SMS-повідомлення та повідомлення на електронну пошту отримуватимуть українські власники бізнесу в разі спроби рейдерів захопити їх майно за допомогою внесення змін до державного реєстру.

Джерело: Міністерство юстиції України
Переглядів: 134 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: