DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.26.18
Головна » 2016 » Вересень » 14 » Мінекології: можливістю будівництва сонячних електростанцій в зоні відчуження ЧАЕС цікавляться вже близько 10 компаній
15.00.31
Мінекології: можливістю будівництва сонячних електростанцій в зоні відчуження ЧАЕС цікавляться вже близько 10 компаній

      Чорнобильська зона є територією з невикористаним потенціалом і залишається перспективною для розвитку відновлюваної енергетики в Україні. Про це під час зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації розповів Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Він навів приклад Німеччини, яка відмовляється від «мирного атома» і поступово зупиняє діючі ядерні реактори, віддаючи перевагу сонячній енергетиці.

«Німецькі вчені робили дослідження потенціалу сонячної енергетики в Україні і дійшли висновку, що найгірше місце в Україні для сонячної енергетики в будь-якому випадку краще, ніж найкраще місце для сонячної енергетики в Німеччині», - розповів Остап Семерак.

Він нагадав, що за час роботи нинішнього уряду вітчизняне законодавство зазнало помітних змін і відкриває нові можливості для бізнесу, який цікавить інвестування в сфері відновлюваної енергетики. Зокрема, будівництво сонячних електростанцій на території зони відчуження.

Нагадаємо, в липні Верховна Рада України прийняла Закон «Про врегулювання деяких питань правового режиму території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи» ( 4437), що відкриває шлях зокрема, для будівництва сонячних електростанцій в зоні відчуження.

Джерело: Кабінет Міністрів України
Переглядів: 177 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: