DVI

Середовище, 15.08.2018, 09.46.02
Головна » 2018 » Липень » 30 » Мікро-роботи DARPA зможуть рятувати людей в місцях з високим рівнем ризику для життя
09.19.07
Мікро-роботи DARPA зможуть рятувати людей в місцях з високим рівнем ризику для життя
      Управління перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA) охоплює найрізноманітніші завдання, від розробки безпілотного корабля для пошуку підводних човнів до уповільнення біологічних процесів в організмі людини. На цей раз DARPA запустило нову ініціативу під назвою SHRIMP, яка передбачає створення багатофункціональних мікро-роботів для допомоги в ліквідації наслідків стихійних лих.

Головною відмінністю і перевагою цих роботів є їх розмір. Фахівці DARPA планують розробити технологію по створенню крихітних роботизованих механізмів розміром від кількох міліметрів.
«У пошуково-рятувальних операціях під час стихійного лиха або в будь-який іншій надзвичайній ситуації роботи можуть надати необхідну допомогу. Однак є чимало випадків, коли використання великих роботів виявляється неможливим. Тут як-раз і стали в нагоді б маленькі роботизовані системи, але їх зменшення вимагає значного розвитку базової технології», - сказав менеджер програми SHRIMP Рональд Полкавіч (Ronald Polcawich).
SHRIMP є частиною стратегії DARPA в напрямку просування функціональних мікро-роботів, які повинні мати необмежену мобільність, маневреність і спритність. Вони пройдуть суворі «олімпійські» випробування, що визначають їх вміння стрибати, піднімати вагу, долати перешкоди і інші здібності. Перші тести почнуться в березні 2019 року. Найуспішніші проекти отримають подальше фінансування, для якого виділено в загальній складності $ 32 млн.

Джерело: darpa
Переглядів: 6 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: