10.38.02
Microsoft забороняє продавати поновлення ігор для Xbox Series X в якості платних DLC, але й безкоштовними вони не будуть
      До запуску ігрової консолі наступного покоління Xbox Series X компанія Microsoft підготувала спеціальну програму Smart Delivery. Вона передбачає можливість придбати гру один раз і потім запускати відповідну версію, призначену для її ігрових консолей різних поколінь Xbox One або Xbox Series X. Таким чином, незалежно від використовуваного обладнання, гравець буде отримувати ту версію, яка буде оптимально працювати на його консолі. Ця програма покликана зробити перехід на консоль наступного покоління найбільш безболісним для споживачів.

Також стало відомо, що Microsoft повідомила розробників про те, що оновлення ігор для консолей наступного покоління не можуть продаватися як платні DLC, незалежно від участі в програмі Smart Delivery. Разом з тим, це не означає, що оновлення ігор для консолей наступного покоління будуть безкоштовними, так як у видавців будуть і інші механізми продажу. Наприклад, вони зможуть вибрати варіант зі стягненням плати за фізичне оновлення гри або ж спочатку продавати набори для різних поколінь, як це робить 2K з грою NBA 2K21. Мета Microsoft полягає в тому, щоб запропонувати видавцям різні варіанти продажу ігор, призначених для запуску на консолях різних поколінь. Але при цьому варіант з продажем поновлення у вигляді платного доповнення виключений.

Вихід ігрової консолі наступного покоління Microsoft Xbox Series X запланований на кінець цього року. Чергову порцію відомості про нові ігри для цієї консолі Microsoft надасть 23 липня в рамках відповідного заходу.

Джерело: wccftech
Переглядів: 51 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close